Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Maniak miłości. Wyznania Seryjnego Randkowicza Zobacz większe

Maniak miłości Wyznania Seryjnego Randkowicza

SHADMI KOREN

978-83-65527-50-9

Nowy

TIMOF

1 Przedmiot

Maniak miłości Korena Shadmiego to figlarny powrót do komiksowych autobiografii lat 90., a zarazem wyprawa ku lasującym mózg głupawkom nowoczesności. Niewiele komiksowych opowieści potrafi odnaleźć czuły punkcik, gdzie łączą się zmysłowe rysunki, doskonałe dialogi, interesujące postaci i bezszwowa narracja. Shadmiemu ta sztuka - i o wiele, wiele więcej - się udała.

Więcej szczegółów

53,72 zł

79,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor SHADMI KOREN
Ilość stron 224
Szerokość (mm) 168
Wysokość (mm) 240
Wymiary 168 x 240 mm
Oprawa twarda
Wydawca TIMOF

Samotność? Aplikacja temu zaradzi.

Rozpaczający po zerwaniu, młody animator "K", zostaje zachęcony przez przyjaciela do zainstalowania aplikacji Lovebug i wyruszenia na miłosny podbój. Jego podróż w poszukiwaniu prawdziwej miłości, przeradza się szybko w ciągłe poszukiwanie nowości i pasmo podbojów seksualnych. Wystarczy nacisnąć przycisk, by znaleźć się w cyfrowej krainie miłości, gdzie aplikacja Lovebug oferuje nieskończony strumień dopasowań, posortowanych według algorytmów, które co chwilę podsuwają nam nowe pary. To opowieść o współczesnej miłości w świecie singli, którzy wciąż gonią za nieosiągalnym ideałem.

Nazwa producenta timof i cisi wspólnicy, Paweł Timofiejuk
Miasto WARSZAWA
Ulica, numer domu i lokalu Obrońców Helu 1/6
Kod pocztowy 02-495
Kontakt mailowy timof@timof.pl
Kraj pochodzenia Polska

Produkty z tej samej kategorii