Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym? NW Zobacz większe

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym? NW

KULMA DARIUSZ

978-83-63975-33-3

Nowy

ELITMAT

144 egz.

Nowe wydanie książki.

Więcej szczegółów

41,30 zł

59,00 zł

-30%

Autor KULMA DARIUSZ
Rok wydania 2020, wyd.4
Ilość stron 368
Wymiary 205 x 290 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca ELITMAT

Książka zawiera:

- 710 zadań (w tym 428 zadań rozwiązanych "krok po kroku") - z matur z poprzednich lat oraz zadania autorskie, w tym dowody i zadania na wykazywanie.
- wyćwiczenie umiejętności - specjalnie opracowany system pozwala na dokładne zapoznanie się z poszczególnymi zagadnieniami poprzez zadania do analizy, samodzielnie wykonywane zadania sprawdzające, a następnie podtrzymywanie wiedzy poprzez systematyczne powtórki przy pomocy podsumowań (dostępnych również jako Testy on-line)
- najłatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań - wszystkie zadania zawierają odpowiedzi i komentarze pozwalające na prześledzenie sposobu rozwiązywania określonego rodzaju zadań
- zadania zgodne z aktualną podstawą programową (w tym zadania kodowane) - wyjaśniające  zagadnienia z materiału obowiązującego obecnie na egzaminie maturalnym.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym? NW

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym? NW

Nowe wydanie książki.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii