Brak produktów
Zobacz większe
Konarzewska T. Renia
978-83-205-5903-3
Nowy
20 egz.
32,84 zł
48,30 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
| Autor | Konarzewska T. Renia |
| Rok wydania | 2025 |
| Ilość stron | 314 |
| Szerokość (mm) | 148 |
| Wysokość (mm) | 210 |
| Grzbiet (mm) | 15 |
| Oprawa | miękka |
| Wydawca | LSW |
| Wydawca | LSW |
Popularne powiedzenie mówi, że wszyscy będą lub byli chorzy. Książka T. Reni Konarzewskiej, napisana z potrzeby podzielenia się swoimi doświadczeniami w walce z ciężką chorobą, to szczera, niemal realistyczna opowieść o przeżyciach pacjentki walczącej o życie, a potem o powrót do sprawności psychofizycznej, do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie – życiu prywatnym i zawodowym. Ukazując realia polskiej służby zdrowia, nie stroniąc przy tym od horroru, a niekiedy scen wręcz humorystycznych Autorka podkreśla rolę tych lekarzy i pielęgniarek, które wykonują swoja pracę z oddaniem i zrozumieniem także psychicznych potrzeb pacjentów.
Wiele miejsca poświęca problemom, zazwyczaj długotrwałej rehabilitacji.
Podkreśla, że podstawowym elementem w procesie dochodzenia do stanu sprzed choroby jest psychika samego pacjenta, jego wiara w odzyskanie zdrowia.
Idą one bowiem w parze ze starannością i konsekwencją w wykonywaniu ćwiczeń prowadzonych pod opieką doświadczonych rehabilitantów.
Polecamy tę książkę jako niemal paradokument – autentyczną historię osoby, której się udało…
Mimo początkowego braku nadziei.
| Nazwa producenta | LSW |
| Miasto | Warszawa |
| Ulica, numer domu i lokalu | ul. Erazma Ciołka 15 lok 8 |
| Kod pocztowy | 01-441 |
| Kontakt mailowy | biuro@lsw.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kraj produkcji | Polska |