Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Człowiek który wyszedł z mroku audiobook Zobacz większe

Człowiek który wyszedł z mroku audiobook

LAGERCRANTZ D.

978-83-8032-758-0

Nowy

WIELKA LITERA

9 egz.

Autor kontynuacji "Millennium" Stiega Larssona. Czyta Szymon Bobrowski.

Więcej szczegółów

27,99 zł

39,99 zł

-30%

Autor LAGERCRANTZ D.
Rok wydania 2022
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 125
Grzbiet (mm) 5
Wymiary 140 x 125 x 5 mm
Oprawa kartonowa
Wydawca WIELKA LITERA

Każdy ma swoje mroczne tajemnice.

Nie każdy potrafi je unieść.

W Sztokholmie zostaje pobity na śmierć sędzia piłkarski. Zebrane dowody wskazują na porywczego ojca jednego z młodych piłkarzy. Starsi stażem policjanci chcą na tym etapie zakończyć śledztwo, ale młoda i ambitna policjantka, Micaela Vargas, wciąż ma wątpliwości. Kontaktują się więc z światowej sławy profesorem psychologii, Hansem Rekkem. Przenikliwy i działający nieszablonowo geniusz widzi więcej i szybko wywraca śledztwo do góry nogami. Okazuje się bowiem, że nic nie jest takie, na jakie z pozoru wygląda, a zamordowany nie był tym, za kogo się podawał. Czyżby ofiarę pomylono z katem? Śledztwo zmierza w niebezpieczne polityczne rejony: od tajnych więzień, gier wywiadów, przez wojny terrorystów, aż po najwyższe szczeble władzy.

W trakcie prób rozwikłania tych mrocznych tajemnic między Micaelą i Rekkem zawiązuje się wyjątkowa relacja. Choć to zderzenie dwóch światów - wykształconego i kulturalnego przedstawiciela klasy wyższej z hardą, nieustępliwą policjantką z nizin społecznych – to ten wybuchowy duet uzupełniających się przeciwieństw staje się wkrótce solą w oku wszystkich zaangażowanych w śledztwo.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Człowiek który wyszedł z mroku audiobook

Człowiek który wyszedł z mroku audiobook

Autor kontynuacji "Millennium" Stiega Larssona. Czyta Szymon Bobrowski.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii