Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

9788392387930 Zobacz większe

Nieskończona Sieć. Anatomia powięzi w działaniu

Feitis Rosemary, DO, Schultz R. Louis PhD

978-83-923879-3-0

Nowy

VIRGO

19 egz.

"Koncepcja układu mięśniowo-szkieletowego prezentowana w podręcznikach anatomicznych pokazuje czysto mechaniczny model ruchu i - dzieląc go na pojedyncze elementy - nie daje obrazu niepodzielnej, zintegrowanej całości, jaką stanowi żywy organizm.

Więcej szczegółów

47,12 zł

69,30 zł

-32%

Autor Feitis Rosemary, DO, Schultz R. Louis PhD
Ilość stron 144 str.
Wymiary 200 x 255 mm
Wydawca VIRGO

"Koncepcja układu mięśniowo-szkieletowego prezentowana w podręcznikach anatomicznych pokazuje czysto mechaniczny model ruchu i - dzieląc go na pojedyncze elementy - nie daje obrazu niepodzielnej, zintegrowanej całości, jaką stanowi żywy organizm. Gdy bowiem porusza się jedna część ciała, to reaguje ono jako całość. Z funkcjonalnego punktu widzenia jedyną tkanką, umożliwiającą takie zachowanie, jest powięź. Stanowi ona trzon podejścia proponowanego w tej książce." "Mam nadzieję, że niniejsza pozycja wypełni lukę na polskim rynku wydawniczym i zachęci terapeutów różnych specjalności do zainteresowania się tym niezwykle ciekawym obszarem naszego ciała" (z przedmowy, dr Jarosław Ciechomski D.O.)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii