Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

KU NIEŚMIERTELNOŚCI IDA SMELA motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

KU NIEŚMIERTELNOŚCI

SMELA IDA

978-83-955290-8-5

Nowy

VARAHA

PREMIERA 15.04.2024

Więcej szczegółów

61,88 zł

91,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor SMELA IDA
Rok wydania 2024
Ilość stron 282
Oprawa miękka
Data premiery 2024-04-15
Wydawca VARAHA

„Ku Nieśmiertelności” to zaskakujące i niekonwencjonalne kompendium wedyjskiej wiedzy na temat karmy, reinkarnacji oraz procesów leczenia ciała, umysłu oraz duszy. Podczas gdy współczesna nauka skupia się na poprawie stanu ciała i do pewnego stopnia umysłu, wiedza wedyjska pozwala odnaleźć przyczyny problemów zdrowotnych głębiej, na poziomie duszy lub w subtelnych warstwach ją okrywających. Dowiemy się, czy hołubiony przez współczesną naukę mózg faktycznie odgrywa znacząca rolę w uzdrawianiu i czy powinien być utożsamiany z umysłem. Z drugiej strony, istnieje pogląd, że umysł to właśnie dusza, dlatego i w tej kwestii musimy zapoznać się ze stanowiskiem Wed. 

Otrzymamy informacje, na ile cenione obecnie na Zachodzie terapie naturalne współgrają ze starożytną medycyną ajurwedyjską. Czy faktycznie są niezawodne, czy jednak ich skuteczność wymaga uwzględnienia duchowego pierwiastka w obrębie ciała? W przeciwieństwie do podejścia Zachodu, Wedy sugerują by nie zaczynać od najmniej istotnego aspektu jakim jest cielesna powłoka, lecz od sfery duchowej i wtedy, lecząc kolejno subtelne okrywy jaźni, możemy efektywnie wpłynąć na nasz organizm.
Zapoznamy się też z naturą duszy, która gdy nakierowana na wyższe cele, może rozpocząć wędrówkę ku uświadomieniu swej nieśmiertelności i doświadczeniu trwałego szczęścia. Ukazano tu również rewolucyjną koncepcję wieczności duszy, ze stałym zachowaniem swojej indywidualności i oddzielności od Absolutu, przy jednoczesnym zachowaniu relacji z Nim. Stanowi to przeciwieństwo popularnej obecnie, monistycznej idei utożsamiania się z Bogiem, gdzie nasza indywidualność oraz różnorodność duchowa nie mają racji bytu. Niniejsza książka zawiera zatem podstawy wiedzy pozwalającej zrzucić kajdany ograniczeń i posiąść wyższe zrozumienie świata transcendentalnego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KU NIEŚMIERTELNOŚCI

KU NIEŚMIERTELNOŚCI

PREMIERA 15.04.2024

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii