Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Transcendentne śnienie Christina Donnell motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Transcendentne śnienie

DONNELL CHRISTINA

978-83-66034-63-1

Nowy

NEW SPACE

27,20 zł

40,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor DONNELL CHRISTINA
Rok wydania 2023
Ilość stron 126
Szerokość (mm) 130
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 5
Wymiary 130 x 210 x 5 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca NEW SPACE

 Opinie o książce

„Transcendentne śnienie“ zabiera czytelnika w świat, w którym przestrzeń i czas są zupełnie inne niż te na jawie. Książka dr Donnell dostarcza niezwykłych dowodów na to, że śnienie zdolne jest inspirować, wzmacniać i uzdrawiać.

Stanley Krippner, współautorka książki „Extraordinary Dreams and How to Work with Them“

Nacisk, jaki Christina Donnell położyła na transcendentną inteligencję, istotę śnienia, tworzy niezbędną i pożądaną podstawę do odkrywania snów i codziennego życia. Jej praca jest głęboka i jednocześnie łatwa do zrozumienia.

dr Arny Mindell, autor książek „Dreaming While Awake“ „Earth Based

Psychology“ Kiedy Christina Donnell i inni jej podobni dzielą się swoimi transcendentnymi doświadczeniami, cała ludzkość jest nagradzana. „Transcendentne śnienie“ przybliża nas do tego, by poznać prawdę o tym, kim jesteśmy jako stworzenia inteligentnego źródła. Teraz, gdy śpimy, możemy wybrać przebudzenie!

Tim Miejan, redaktor naczelny „Edge Life Magazine“

Transcendentne śnienie“ to książka  rewolucyjna. Dr Donnell jasną, sensowną prozą opowiada, jak raz po raz, przez okres kilku lat, jej stany snu splatały się, a w niektórych przypadkach nawet wpływały na „prawdziwy” świat. Wyniki pracy dr Donnell będą interesujące zarówno dla filozofów, jak i fizyków. A dla nieustraszonego podróżnika na ścieżce do wyższej świadomości książka ta będzie ekscytującym przewodnikiem, wykraczającym nawet poza twórczość Carlosa Castanedy.

Martha Lawrence, autorka „Pisces Rising“ i „Ashes of Aries“

Transcendentne śnienie“ bada, w jaki sposób sny mogą przenosić nas do granic ludzkiej świadomości. Z bogatego i różnorodnego doświadczenia dr Donnell – psycholożki klinicznej, medytującej i poważnej badaczki szamanizmu – dowiadujemy się na temat narzędzi do transformacji, uzdrawiania, a nawet proroctwa, które mogą radykalnie zmienić sposób, w jaki postrzegamy nasze życie. Ta ważna książka zagłębia się w cuda, jednocześnie opierając się na prawdziwym doświadczeniu.

Hal Zina Bennett, autorka książki „The Lens of Perception

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Transcendentne śnienie

Transcendentne śnienie

...

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii