Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Jak żyć by kochać życie Genevieve Behrend motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Jak żyć by kochać życie

BEHREND GENEVIEVE

978-83-66388-74-1

Nowy

CENTRUM

15 egz.

Zamiarem tej książki jest przedstawienie w jasny i zwięzły sposób “naturalnych zasad twórczego działania myśli ukierunkowanych na przyciąganie do własnego życia dóbr materialnych”, czyli manifestowanie pożądanych warunków życia i okoliczności.

Więcej szczegółów

27,30 zł

39,00 zł

-30%

Autor BEHREND GENEVIEVE
Rok wydania 2022
Ilość stron 138
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 14
Wymiary 145 x 205 x 14 mm
Oprawa miękka
Wydawca CENTRUM

Zamiarem tej książki jest przedstawienie w jasny i zwięzły sposób “naturalnych zasad twórczego działania myśli ukierunkowanych na przyciąganie do własnego życia dóbr materialnych”, czyli manifestowanie pożądanych warunków życia i okoliczności. Kto starannie przestudiuje tych kilka prostych reguł i opanuje je w stopniu zadowalającym, a następnie będzie na bieżąco stosował je w praktyce, bardzo szybko przekona się, że możliwe jest nawiązanie przez człowieka świadomego kontaktu z Wszechmogącym, Wiecznie Obecną i nigdy nie zawodzącą Inteligencją. Zyska indywidualną wolność od wszelkich form ograniczeń i zniewoleń. Zobaczy, że w rzeczy samej można pokochać Życie!

Genevieve Behrend poświęca uwagę najprzeróżniejszym rodzajom braku i wymienia sposoby na jego wyeliminowanie. Opowiada nie tylko o tym, jak nawiązać intymny kontakt z Bogiem, lecz podaje rozwiązania dla osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu naszych zainteresowań. Przedstawia wskazówki dotyczące tego, jak możemy uzdrawiać innych oraz sposoby i ćwiczenia służące wzmocnieniu własnego zdrowia.

Część książki omawia temat poprawnego użytkowania własnej wyobraźni oraz sposoby nawiązywania kontaktu z głębokim doradcą wewnątrz – naszą intuicją.

Cytaty z książki:
MISTRZ: Zacznijmy dzisiejszą poranną lekcję od pewnej wiedzy, że każda żywa istota naprawdę pragnie cieszyć się życiem.
Kiedy już ktoś naprawdę wejdzie w prawdziwego Ducha życia, to nie może nie kochać życia i na pewno będzie cieszyć się życiem.
UCZEŃ: To jest właśnie to. Gdyby ktoś mógł wejść w Ducha prawdziwego życia, jestem pewna, że każdemu z nas by się to podobało. Ale wydaje mi się, że główny nurt ludzkości żyje raczej w duchu śmierci niż życia. Przeciętny człowiek, spośród ludzi, których znam, zawsze chciałby móc coś zrobić, ale jednocześnie wie, że nie może. Nie wydaje mi się, żeby było to prawdziwe życie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jak żyć by kochać życie

Jak żyć by kochać życie

Zamiarem tej książki jest przedstawienie w jasny i zwięzły sposób “naturalnych zasad twórczego działania myśli ukierunkowanych na przyciąganie do własnego życia dóbr materialnych”, czyli manifestowanie pożądanych warunków życia i okoliczności.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii