Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Kurs cudów. Tom 1-3 Zobacz większe

Kurs cudów. Tom 1-3

SCHUCMAN HELEN

978-83-60280-80-5

Nowy

CENTRUM

2 egz.

Wersja trzytomowa.

Więcej szczegółów

125,30 zł

179,00 zł

-30%

Ostatnie egzemplarze!

Autor SCHUCMAN HELEN
Rok wydania 2018
Ilość stron 1187
Wymiary 165 x 245 x 50 mm
Oprawa miękka
Wydawca CENTRUM

Tom 1: 582-stronicowe Wprowadzenie i Tekst

Tom 2: 459-stronicowa Książka ćwiczeń dla studentów

Tom 3: 80-stronicowy Podręcznik dla nauczycieli i Wyjaśnienie pojęć

Kurs cudów to dzieło epokowe. Prowadzi czytelnika ku zrozumieniu przyczyn jego wszystkich problemów. Ukazuje, że problemy te u każdego człowieka mają dokładnie to samo źródło. Objaśnia również krok po kroku sposób wyjścia z labiryntu, w jaki sami siebie wprowadziliśmy i prowadzi do odczynienia całego naszego błędnego myślenia. Daje całkiem konkretne wskazówki co do tego, jakie myśli są dla nas korzystne, a jakich należy z całą stanowczością unikać. To prowadzi do dogłębnego rozpoznania, kim naprawdę jesteśmy, całkowicie uwalnia od lęku i wprowadza prawdziwą miłość do naszego życia. Zwraca nam też to, do czego nieustannie tęskni nasze najgłębsze Ja – wolność, dobrobyt, prawdę, ufność, stałość, pewność.

Celem Kurs cudów jest dostrzeżenie przez nas własnej doskonałości i osiągnięcie mistrzostwa.

Jest to bardzo obszerne dzieło, które odnosi się do każdego poziomu zaawansowania w rozwoju duchowym. Większość książek dotyczących rozwoju duchowego omawia jedynie po części jego aspekty. Kurs cudów jest pod tym względem dziełem całościowym, i uwalnia nas od konieczności studiowania jakichkolwiek dodatkowych tekstów.

Polski czytelnik miał jedynie kontakt z krótkimi tłumaczeniami tej doskonałej książki.

Kurs cudów wydawany przez nas jest jedyną oficjalną i autoryzowaną wersją przetłumaczoną przez Foundation of Inner Peace.

Autorka Kurs cudów – Dr. Helen Schucman przekazała w roku 1975 prawa autorskie do tego tekstu tej to właśnie Fundacji. Tłumaczenie na język polski zajęło zespołowi Fundacji około 10 lat.

Warto też wspomnieć, że oficjalne wydanie jest tekstem pełnym, zawierającym wszystkie elementy dzieła Kurs cudów.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kurs cudów. Tom 1-3

Kurs cudów. Tom 1-3

Wersja trzytomowa.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii