Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
GAUDING MADONNA
978-83-213-4951-0
Nowy
2 Przedmiot egz.
Książka z płytą CD, która umożliwia tworzenie własnych mandali.
9,86 zł
14,50 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | GAUDING MADONNA |
Rok wydania | 2016 |
Ilość stron | 128 |
Szerokość (mm) | 160 |
Wysokość (mm) | 215 |
Grzbiet (mm) | 10 |
Wymiary | 160 x 215 x 10 |
Oprawa | miękka ze skrzydełkami |
Wydawca | ARKADY |
Mandale znakomicie sprawdzają się jako pomoc w medytacji i mają zwolenników na całym świecie. Osiągają oni stan oświecenia, wprowadzając unikalny kontur do barwnego życia.
Dzięki książce i łatwemu w użyciu programowi na załączonej do niej płycie CD można projektować własne mandale, by je potem wydrukować, pokolorować i wykorzystać do medytacji. 100 wewnętrznych pierścieni, 100 środkowych i 100 zewnętrznych pozwala na ułożenie miliona różnych mandali.
Część książki zatytułowana "Galeria" zawiera przykłady ułożone z elementów, które są do wyboru w zestawieniach - mogą posłużyć jako inspiracja lub modele do własnej mandali, można je też kolorować bezpośrednio w książce.
Madonna Gauding jest ekspertem w dziedzinie mandali, a także autorką, projektantką i ilustratorką. Napisała wiele tekstów o medytacji, buddyzmie i leczeniu, w tym bestseller World Mandalas: 100 New Designs for Colouring and Meditation.
Nazwa producenta | Wydawnictwo Arkady |
Miasto | Warszawa |
Ulica, numer domu i lokalu | Dobra 28 |
Kod pocztowy | 00-344 |
Kontakt mailowy | info@arkady.eu |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |