Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Najwyższy czas! Historia Idee Ludzie Zobacz większe

Najwyższy czas! Historia Idee Ludzie

SOMMER TOMASZ

978-83-61935-83-4

Nowy

3S MEDIA

122 egz.

31,20 zł

39,00 zł

-20%

Autor SOMMER TOMASZ
Ilość stron 304
Format 160 x 240 mm, oprawa zintegrowana
Rok wydania 2020
Wydawca 3S MEDIA

Po 30 latach od założenia "Najwyższego Czasu!" oddajemy w Państwa ręce podsumowanie jego działalności. Ta wyjątkowa książka jest nie tylko kroniką środowiska NCz!, ale też zbiorem historycznych - ale ponadczasowych - artykułów, jakie ukazały się w naszym czasopiśmie w ciągu ostatnich trzech dekad. Na jej łamach przeczytacie Państwo felietony Sommera, Michalkiewicza, Korwina-Mikke, Konrada Szymańskiego, Kataw Zara, Jana Fijora, Rafała Ziemkiewicza i wielu innych zasłużonych dla polskiej prawicy postaci.

Pięknie oprawiona, urozmaicona pamiątkowymi zdjęciami oraz profilami naszych legendarnych autorów stanowi idealny album nie tylko dla wiernych sympatyków, ale dla wszystkich zainteresowanych historią rozwoju polskiego środowiska konserwatywno-wolnościowego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Najwyższy czas! Historia Idee Ludzie

Najwyższy czas! Historia Idee Ludzie

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii