Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Dlaczego Hiszpania trzeszczy? Zobacz większe

Dlaczego Hiszpania trzeszczy?

MELNYK MAGDA

978-83-61894-11-7

Nowy

FUND.LIBERTE

189 egz.

27,93 zł

39,90 zł

-30%

Autor MELNYK MAGDA
Ilość stron 278
Format 138 x 200 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca FUND.LIBERTE

Dziś coraz częściej zastanawiamy się jakie procesy stoją za wzrostem konfliktów społecznych i pchają zwaśnionych do przemocy. Niniejsza publikacja, choć przede wszystkim traktuje o nacjonalizmach hiszpańskich, stara się zdemaskować sposób działania nacjonalizmu per se, próbuje obnażyć jego modus operandi, aby demokracja liberalna mogła zbudować odpowiednie narzędzia, by bronić się przed jego destruktywnym działaniem.

Magda Melnyk – publicystka, analityczka i reportażystka. Członkini redakcji LIBERTÉ!. Absolwentka Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w obszarze państw hispanojęzycznych, transformacjach ustrojowych, ruchach społecznych i prawach kobiet. Publikowała m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Plusie Minusie”, „Wysokich Obcasach”, portalach „Polityki” i „Newsweeka”.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dlaczego Hiszpania trzeszczy?

Dlaczego Hiszpania trzeszczy?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii