Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Gierkizm czyli dobra zmiana Zobacz większe

Gierkizm czyli dobra zmiana

Michalkiewicz Stanisław

978-83-61935-03-2

Nowy

3S MEDIA

29 egz.

Autoryzowany przez obecny układ rządowy program rozdawnictwa publicznych pieniędzy za cenę zadłużania przyszłych pokoleń Polaków, jest obliczony – jeśli podjąć próbę jakiejś racjonalizacji tego idiotyzmu – na zaskarbienie sobie nostalgicznych wspomnień na wzór nostalgii za Edwardem Gierkiem, a więc na budowanie sobie pomnika trwalszego od spiżu.

Więcej szczegółów

26,52 zł

39,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Michalkiewicz Stanisław
Ilość stron 290
Wymiary 145 x 205 mm, okładka miękka
Oprawa miękka
Wydawca 3S MEDIA

Autoryzowany przez obecny układ rządowy program rozdawnictwa publicznych pieniędzy za cenę zadłużania przyszłych pokoleń Polaków, jest obliczony – jeśli podjąć próbę jakiejś racjonalizacji tego idiotyzmu – na zaskarbienie sobie nostalgicznych wspomnień na wzór nostalgii za Edwardem Gierkiem, a więc na budowanie sobie pomnika trwalszego od spiżu. Przyszłe pokolenia Polaków będą z tego powodu jęczały w a babilońskiej niewoli lichwiarskiej międzynarodówki – ale pan Prezes schroni się już przed wszelką krytyką w grobie. To oczywiście jest przypuszczenie uprzejme, bo uznanie, że forsowany przez pretorianów pana Kaczyńskiego: panią Szydło i pana Morawieckiego program rozdawnictwa, nie jest obliczony na żaden efekt, byłoby już bardzo niegrzeczne.

ze wstępu do książki

Nazwa producenta 3S Media
Miasto Warszawa
Ulica, numer domu i lokalu UL. EDWARDA JELINKA 31
Kod pocztowy 01-646
Kontakt mailowy skalski@3smedia.pl
Kraj pochodzenia Polska
Kraj produkcji Polska

Produkty z tej samej kategorii