Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Emiraty francuskie Zobacz większe

Emiraty francuskie

Dobosz Bogdan

978-83-61935-54-4

Nowy

3S MEDIA

3 egz.

Obraz współczesnej Francji to słabość tradycyjnych instytucji, które tworzyły wcześniej kulturę i historię.

Więcej szczegółów

21,84 zł

33,60 zł

-35%

Ostatnie egzemplarze!

Autor Dobosz Bogdan
Ilość stron 286
Wymiary 145 x 210 mm, okładka miękka
Oprawa miękka
Wydawca 3S MEDIA

Obraz współczesnej Francji to słabość tradycyjnych instytucji, które tworzyły wcześniej kulturę i historię. Wycofywanie się Kościoła za sfery publicznej łączy je z kolei z osłabianiem instytucji rodziny jako podstawy naszej cywilizacji. Działania skierowane przeciw rodzinie to m. in. tak głośnia sprawa homo-małżeństw, demolujących tradycyjne związki i moralność. Szukanie odpowiedzialnych za taką sytuację naprowadza na różne tropy.

Decyzję o przygotowaniu publikacji przyspieszyły wydarzenia w Paryżu i zamachy ze strony islamskiego terroryzmu. Przy tej okazji, także w mediach polskich, wylało się morze idiotyzmów i rozmaitych głupstw. Mam nadzieję, że lektura książki pozwoli lepiej zrozumieć genezę tych wydarzeń i problemy, które to państwo zafundowało sobie niejako na własne życzenie.

fragment ze wstępu książki

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Emiraty francuskie

Emiraty francuskie

Obraz współczesnej Francji to słabość tradycyjnych instytucji, które tworzyły wcześniej kulturę i historię.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii