SPRAWY POLITYCZNE Londonistan Phillips Melanie - motyleksiazkowe.pl
Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

9788392931737 Zobacz większe

Londonistan

Phillips Melanie

978-83-929317-3-7

Nowy

SPRAWY POLITYCZNE

2 egz.

Książka bezkompromisowo przedstawia klęskę Wielkiej Brytanii w walce z problemami jakimi są terroryzm i postępujący kryzys społeczny. Minęło sporo czasu od pamiętnych zamachów w Londynie 7-go lipca 2005 roku trzy eksplozje w metrze i jedna w autobusie sparaliżowały miasto.

Więcej szczegółów

33,99 zł

49,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor Phillips Melanie
Ilość stron 340 str.
Wymiary 150 x 230 mm
Wydawca SPRAWY POLITYCZNE
Minęło sporo czasu od pamiętnych zamachów w Londynie. 7-go lipca 2005 roku trzy eksplozje w metrze i jedna w autobusie sparaliżowały miasto. Mimo tego Wielka Brytania nadal zdaje się przyklaskiwać rosnącej ilości obywateli o poglądach radykalnych. Elity rządzące twierdzą, iż wyciągnęły wnioski z dramatycznych wydarzeń. Rzeczywistość pokazuje, iż zdają się jednak patrzeć zupełnie gdzie indziej i nie dostrzegać problemu terroryzmu w Wielkiej Brytanii.

Produkty z tej samej kategorii