Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Urlop w Bieszczadach motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Urlop w Bieszczadach

ORŁOWSKI STANISŁAW

978-83-8184-400-0

Nowy

COMPASS

14 egz.

Samochodowy przewodnik turystyczny
Skala: 1:200'000 - 1:35'000

Więcej szczegółów

31,85 zł

49,00 zł

-35%

Autor ORŁOWSKI STANISŁAW
Rok wydania 2022
Ilość stron 190
Szerokość (mm) 143
Wysokość (mm) 202
Grzbiet (mm) 10
Wymiary 143 x 202 x 10 mm
Oprawa miękka
Wydawca COMPASS

Urlop w Bieszczadach to przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych, ułatwiający zwiedzanie tej pięknej krainy. Stanowi gotowy pomysł wycieczek samochodowych na kolejne dni urlopu.

Bieszczady można zwiedzać na różne sposoby - samochodem, rowerem, pieszo i konno. Aby dokładnie poznać ich osobliwości, przemierzyć szlaki, obejrzeć zabytki, odkryć wszystkie walory i poczuć ich klimat trzeba poświecić niejeden miesiąc, a na pewno nie jeden pobyt. Tylko pytanie: kto aktualnie może na to sobie pozwolić? Z doświadczenia wiemy, że przybywający turyści mają coraz mniej czasu i chcieliby podczas urlopu lub nawet krótkich weekendowych pobytów poznać najciekawsze miejsca tej pasjonującej krainy.

Bieszczady dla zmotoryzowanych to mógłby być alternatywny tytuł tego przewodnika, w którym zaprezentowano 9 tras komunikacyjnych tworzących zamknięte pętle. Umożliwiają one rozpoczęcie wycieczki z dowolnej miejscowości położonej na trasie. Starając się ująć w przewodniku jak największą sieć dostępnych dziś ciągów komunikacyjnych wprowadziliśmy alternatywne fragmenty tras. Czytelnik według własnego uznania musi dokonać wyboru wariantu. W ten sposób w przewodniku ujęliśmy zdecydowaną większość dróg publicznych dopuszczonych dla ruchu samochodowego.
Opisy wycieczek wzbogaciliśmy o bardzo obszerny zestaw map. Każda z 9 tras w sposób poglądowy przedstawiona jest na mapie samochodowej, natomiast szczegółowy przebieg tras pokazano na mapach w skali 1:100'000. Dodatkowo obszary o dużym nagromadzeniu obiektów zostały objęte wycinkami szczegółowych map w skali 1: 35'000 – 60'000.
Aktualnie oferujemy już VII wydanie, co roku aktualizowanego przewodnika.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Urlop w Bieszczadach

Urlop w Bieszczadach

Samochodowy przewodnik turystyczny
Skala: 1:200'000 - 1:35'000

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii