Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Lodowy rycerz Zobacz większe

Lodowy rycerz

KONECKI MAREK

978-83-619668-36-8

Nowy

ANNAPURNA

18 egz.

i inne górskie opowieści.

Więcej szczegółów

31,92 zł

39,90 zł

-20%

Autor KONECKI MAREK
Ilość stron 414
Format 165 x 235 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca ANNAPURNA

W naszym środowisku górskim działa przynajmniej kilku powszechnie znanych karykaturzystów. Każdy ma swój własny styl i punkt spojrzenia. Zazwyczaj wydają niewielkie tomiki, lub ilustrują większe książki górskie. Tym razem mamy do czynienia z czymś znacznie poważniejszym.
Otóż Marek Konecki pokusił się o wybranie najbardziej reprezentatywnych rysunków ze swojej długiej, bo ponad 40-letniej kariery i opatrzył je odpowiednimi krótkimi historyjkami, które w luźny sposób nawiązują do tematu karykatury. Oprócz odgrzebanych uroczych staroci jest też spora dawka nowości, a chyba najmocniejszym punktem programu jest rozdział poświęcony ostatniej zimowej wyprawie na K2, oczywiście ukazanej w krzywym zwierciadle, choć bez nadmiernej złośliwości.

Marek Konecki - znany karykaturzysta i autor krótkich tekstów satyrycznych. Ważną rolę w jego twórczości stanowi tematyka górska, a zwłaszcza alpinistyczna, za co od lat jest ceniony i lubiany przez najwybitniejszych naszych wspinaczy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lodowy rycerz

Lodowy rycerz

i inne górskie opowieści.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii