Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Bieszczady Mapa atrakcji turystycznych Wyd 6 motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Bieszczady Mapa atrakcji turystycznych Wyd 6

PRACA ZBIOROWA

978-83-8184-401-7

Nowy

COMPASS

Mapa jednostronna z przewodnikiem turystycznym na odwrocie
Skala: 1:100'000

Więcej szczegółów

8,38 zł

12,90 zł

-35%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2022
Ilość stron 2
Szerokość (mm) 123
Wysokość (mm) 239
Grzbiet (mm) 3
Wymiary 123 x 239 x 3 mm
Oprawa miękka
Wydawca COMPASS

Bieszczady atrakcje, co warto zwiedzić w Bieszczadach? Odpowiedzią na te pytania jest publikacja Bieszczady - mapa atrakcji turystycznych.

To mapa całych Bieszczad w ujęciu turystycznym - obejmująca rozległy rejon od Komańczy na zachodzie po granicę z Ukrainą na wschodzie oraz od Birczy i Arłamowa na północy po Przełęcz Użocką na południu.

Znaleźć na niej można wszystkie rodzaje atrakcji turystycznych Bieszczadów: przyrodnicze, architektoniczne, historyczne, kulturowe czy sportowo-rekreacyjne. Opis kilkudziesięciu - naszym zdaniem - największych atrakcji został umieszczony na odwrocie mapy, a sama mapa wzbogacona o kolorowe ikony.

Niezależnie od tego, co preferujesz - Bieszczady samochodem, Bieszczady rowerem, Bieszczady pieszo, ta mapa będzie bardzo przydatna.

Szczególnie polecana jest  dla turystów zmotoryzowanych, jak i rowerowych. Jest przy tym na tyle dokładna, iż służyć może również do uprawiania turystyki pieszej - pokazano na niej bowiem także szlaki piesze.

Nowe wydanie mapy 2021 r. uwzględnia wszelkie aktualizacje z prezentowanego obszaru. Pokazana jest m.in. oddana jesienią 2020 r. wieża widokowa na Jeleniowatym nieopodal Mucznego czy żółty szlak na Dział z Przełęczy Wyżniej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bieszczady Mapa atrakcji turystycznych Wyd 6

Bieszczady Mapa atrakcji turystycznych Wyd 6

Mapa jednostronna z przewodnikiem turystycznym na odwrocie
Skala: 1:100'000

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii