Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Łódzkie część północna mapa turystyczna 1:1 000 000 Zobacz większe

Łódzkie część północna

978-83-7605-283-0

Nowy

COMPASS

25 egz.

Jest to mapa dwustronna w skali 1:100 000. Przedstawia obszar północnej części województwa łódzkiego.

Więcej szczegółów

7,63 zł

10,90 zł

-30%

Rok wydania 2020, wyd. II
Ilość stron 2
Wymiary 125 x 235 mm
Oprawa miękka
Wydawca COMPASS

Jest to mapa dwustronna w skali 1:100 000. Przedstawia obszar północnej części województwa łódzkiego. Zasięg mapy wyznaczają: Wyszogród na północy, Koło na zachodzie, Pabianice na południu i Biała Rawska na wschodzie. Mapa obejmuje w całości Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, Bolimowski Park Krajobrazowy, zachodnią część Kampinoskiego Parku Narodowego oraz miasta: Kutno, Sochaczew, Łęczyca, Łowicz, Żyrardów, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Łódź, Poddębice.
Są to atrakcyjne tereny rekreacyjne dla mieszkańców aglomeracji łódzkiej. Zróżnicowana rzeźba terenu, kompleksy leśne, osobliwości przyrody, zabytki oraz sieć szlaków turystycznych (rowerowe, piesze, kajakowe i konne) zachęcają do licznych wycieczek. 
Mapa polecana jest do uprawiania różnych form turystyki, także dla osób zmotoryzowanych.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łódzkie część północna

Łódzkie część północna

Jest to mapa dwustronna w skali 1:100 000. Przedstawia obszar północnej części województwa łódzkiego.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii