Brak produktów
Zobacz większe
Walerij Paniuszkin
978-83-7536-274-9
Nowy
1 Przedmiot
Noc z 24 na 25 listopada 2007 roku, bistro pod Twerem Jedenastu aktywistów spotyka się w drodze z Moskwy do Petersburga, jadą z Marszu Niepokornych na kolejny wiec protestacyjny Wszyscy spodziewają się, że i ten zakończy się brutalną interwencją milicji, a oni sami mogą trafić do aresztu
24,82 zł
36,50 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Ostatnie egzemplarze!
| Autor | Walerij Paniuszkin |
| Ilość stron | 256 str. |
| Wymiary | 125 x 195 mm |
| Wydawca | CZARNE |
Noc z 24 na 25 listopada 2007 roku, bistro pod Twerem. Jedenastu aktywistów spotyka się w drodze z Moskwy do Petersburga, jadą z Marszu Niepokornych na kolejny wiec protestacyjny. Wszyscy spodziewają się, że i ten zakończy się brutalną interwencją milicji, a oni sami mogą trafić do aresztu. Tak jak „dwunasty niepokorny”, nieobecny właśnie dlatego, że już siedzi. Ten wątek rodem z powieści sensacyjnej, w której roi się od tajniaków i prowokacji, telefony są na podsłuchu, a ludzie na celowniku, jest punktem wyjścia do opowieści o dwunastu niezwykłych ludziach w różnym wieku, reprezentujących rozmaite zawody, zwolenników wszystkich opcji politycznych – konserwatystów, liberałów, socjalistów i komunistów – zjednoczonych przeciwko reżimowi Putina.
Mistrz szachowy, asystentka polityków, satyryk, maszynista, dziennikarka, doradca ekonomiczny, córka ministra, przywódca młodzieżówki partii Jabłoko, pracownik banku, były pułkownik specnazu i współpracownik Chodorkowskiego, uczestnik akcji w Biesłanie i wreszcie sam autor — przedstawiając dwanaście osób, których życie przestało biec zwyczajnym torem, bo dołączyli do obozu „myślących inaczej” niż rządzący, Walerij Paniuszkin kreśli w istocie portret współczesnej Rosji.
| Nazwa producenta | CZARNE |
| Miasto | Sękowa |
| Ulica, numer domu i lokalu | Wołowiec 11 |
| Kod pocztowy | 38-307 |
| Kontakt mailowy | sekretariat@czarne.com.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kraj produkcji | Polska |