Brak produktów
Zobacz większe
Sujak Mieszko
978-83-68151-24-4
Nowy
18 egz.
53,71 zł
78,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
| Autor | Sujak Mieszko |
| Rok wydania | 2025 |
| Ilość stron | 525 |
| Szerokość (mm) | 125 |
| Wysokość (mm) | 195 |
| Grzbiet (mm) | 37 |
| Wymiary | 125 x 195 x 37 |
| Oprawa | miękka |
| Wydawca | WYDAWNICTWO ALTERNATYWNE |
We Wrocławiu znika młoda kobieta.
Ida prowadziła zwyczajne życie – do czasu, gdy jej codzienność przerwało brutalne porwanie. Uwięziona w piwnicy, zmuszona do konfrontacji z własną przeszłością, Ida powoli traci poczucie, co jest fantazją, a co realnym koszmarem. Jej dramat przeplata się z historią poszukiwań prowadzonych przez policję i ludzi, którzy ją kochali.
„Chandra” to kryminał psychologiczny o tym, że najgroźniejszym więzieniem bywa własny umysł. To także portret pokolenia dorastającego w cieniu lat dziewięćdziesiątych, naznaczonego bliznami dzieciństwa i wychowania, które determinują dorosłe życie.
Mieszko Sujak stworzył powieść, której trudno się oderwać – otwierającą oczy nie tylko na demony czające się w drugim człowieku, ale i na te ukryte w nas samych.
| Nazwa producenta | Wydawnictwo Debiutant Dionizy Szyłkiewicz |
| Miasto | MALBORK |
| Ulica, numer domu i lokalu | ul. Dworcowa 2/3 |
| Kod pocztowy | 82-200 |
| Kontakt mailowy | kontakt@wydawnictwoalternatywne.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |