Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Sylwetka doskonała Rafał Lewandowski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Sylwetka doskonała

Lewandowski Rafał

978-83-970847-1-1

Nowy

RAFAŁ LEWANDOWSKI

56 egz.

Książka z serii Komisarz Urszula Czyż

Więcej szczegółów

39,44 zł

58,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Lewandowski Rafał
Rok wydania 2024
Ilość stron 608
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 35
Wymiary 145 x 205 x 35 mm
Oprawa miękka
Data premiery 2024-05-15
Wydawca RAFAŁ LEWANDOWSKI

Uwielbiana przez klientki instruktorka fitness zostaje zamordowana. Ktoś udusił ją gumą do ćwiczeń. Z opowiadań jej bliskich wyłania się obraz kobiety idealnej: pięknej, mądrej, pracowitej, kochającej żony i wspaniałej córki. Dlaczego ktoś chciałby zabić kogoś takiego? Czy to możliwe, by zginęła jedynie dlatego, że była zbyt idealna?
"Sylwetka doskonała" to nie tylko kryminał, to także powieść o akceptacji, o tym, jak wszyscy jej potrzebujemy i jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, żeby ją uzyskać.

Rafał Lewandowski urodził się w 1990 roku w Bełchatowie. Skończył studia z socjologii zarządzania i organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. W latach 2010–2015 prowadził „Artystyczny Bełchatów” – blog poświęcony lokalnej twórczości. Trzykrotnie (w latach 2012, 2013 i 2015) był stypendystą artystycznym Prezydenta Miasta Bełchatowa. W 2010 roku opublikował pierwszą powieść pt. Efekt motyla. Później wydawał kolejne powieści: Koncert słów, Nieodwzajemnione uczucie, Bonus, Zbrodnia w BTW i cykl Niema trylogia (Niemy, Blok, Dziedzic). W 2020 roku nakładem wydawnictwa Czwarta Strona ukazała się antologia Stulecie kryminału, w której znalazło się jedno z jego opowiadań – Śmietnik.
Od 2016 roku pracuje w jednym z wydawnictw, gdzie zajmuje się przede wszystkim redakcją, korektą i pisaniem rozmaitych tekstów (m.in. na okładki), a także selekcją zdjęć oraz konsultowaniem projektów graficznych. W ciągu tych kilku lat brał udział w opracowaniu prawie 500 publikacji o różnorodnej tematyce.
Uwielbia czytać, zwłaszcza kryminały i thrillery, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Do grona jego ulubionych autorów należą m.in.: Jo Nesbø, Harlan Coben, Håkan Nesser, Katarzyna Puzyńska i Olga Rudnicka. W wolnych chwilach biega i uprawia tai chi.

Nazwa producenta LEWANDOWSKI RAFAŁ
Miasto Bełchatów
Ulica, numer domu i lokalu os. Dolnośląskie 219/62
Kod pocztowy 97-400
Kontakt mailowy kontakt@rafallewandowski.pl
Kraj pochodzenia Polska

Produkty z tej samej kategorii