Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
LEROUX GASTON
978-83-66022-97-3
Nowy
0 Przedmiot egz.
Znany francuski młody detektyw-reporter Józef Rouletabille zostaje wezwany przez cara do Rosji. Jego zadaniem będzie chronić życie generała Fiodora Triebasowa, byłego gubernatora Moskwy, znanego z krwawych tłumień wystąpień młodych rewolucjonistów.
23,26 zł
34,20 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Niedostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | LEROUX GASTON |
Rok wydania | 2019 |
Ilość stron | 294 |
Wymiary | 130 x 195 mm, oprawa miękka |
Oprawa | miękka |
Wydawca | CIEKAWE MIEJSCA |
Znany francuski młody detektyw-reporter Józef Rouletabille zostaje wezwany przez cara do Rosji. Jego zadaniem będzie chronić życie generała Fiodora Triebasowa, byłego gubernatora Moskwy, znanego z krwawych tłumień wystąpień młodych rewolucjonistów. Nazwali oni Triebasowa katem Moskwy i wydali na niego wyrok śmierci do wykonania w najbliższych dniach. I rzeczywiście, mają miejsce nieudane zamachy: bomba w wazonie z kwiatami oraz pod podłogą, wszystkie w domu Triebasowa. Nie wiadomo, kto jednak pozwala na podkładanie ładunków wybuchowych i trucizn w pilnie strzeżonej willi generała. To zadanie dla Rouletabille'a, którego już w pociągu do Sankt Petersburga ostrzegają rewolucjoniści, że nie dojedzie żywy do Rosji.