Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Hotel Dziwny tom 3. Jego Wysokość Król Grzybów Zobacz większe

Hotel Dziwny tom 3. Jego Wysokość Król Grzybów

FERRIER F. I K.

978-83-66128-12-5

Nowy

KULTURA GNIEWU

33 egz.


Trzeci tom niezwykle popularnej serii dla młodych czytelników.

Więcej szczegółów

27,93 zł

39,90 zł

-30%

Autor FERRIER F. I K.
Ilość stron 40
Format 210 x 285 mm, oprawa twarda
Oprawa twarda
Rok wydania 2019
Wydawca KULTURA GNIEWU

Do Hotelu Dziwnego zawitała jesień, a jesień to czas robienia konfitur! Nie da się jednak zrobić konfitur jeżynowych bez jeżyn, które właśnie się skończyły. W ich poszukiwaniu zostaje wysłany do lasu Kaki, który tego zadania – jak zresztą wszystkich zadań – podejmuje się bardzo niechętnie. Przez całą drogę marudzi i narzeka na swój okropny los.

Humor poprawia mu się, gdy zamiast jeżyn znajduje w leśnym poszyciu… berło i koronę! Zakłada ją na głowę i natychmiast zostaje uznany za Jego Wysokość Króla Grzybów, co podoba mu się niezmiernie, szczególnie że poddani wypełniają każdy jego rozkaz we wszystkim go wyręczając. Gorzej, że będąc królem musi stawić czoła wyzwaniu o wiele trudniejszemu niż szukanie jeżyn – Królestwu Grzybów grozi wielkie niebezpieczeństwo i może je uratować tylko król!

„Jego Wysokość Król Grzybów” to trzeci tom niezwykle popularnej serii dla młodych czytelników. Jej bohaterami są mieszkańcy tytułowego hotelu: Kaki – puchaty, fioletowy i bardzo leniwy stworek; pan Snarf – recepcjonista duch; pan Leclair – szczur książkowy oraz Marietta, pozornie zwyczajna dziewczynka. W ich fantastycznych przygodach pomaga im także Celestyn, chłopiec z sąsiedztwa noszący kapelusz w kształcie grzyba.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Hotel Dziwny tom 3. Jego Wysokość Król Grzybów

Hotel Dziwny tom 3. Jego Wysokość Król Grzybów


Trzeci tom niezwykle popularnej serii dla młodych czytelników.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii