Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Kompletna księga magicznych korespondencji motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Kompletna księga magicznych korespondencji

KYNES SANDRA

978-83-8301-568-2

Nowy

STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

5 egz.

Premiera 17.10.2023

Więcej szczegółów

74,19 zł

109,10 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor KYNES SANDRA
Rok wydania 2023
Ilość stron 648
Szerokość (mm) 165
Wysokość (mm) 240
Oprawa miękka
Data premiery 2023.10.17
Wydawca STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Pomyśl o magicznych korespondencjach jak o swoistych wzmacniaczach zaklęć. Aby łatwiej uzmysłowić, czym są korespondencje, wyobraź sobie, że twoje zaklęcie jest strzałą. Wypuszczasz ją w przestrzeń wszechświata, w kierunku wybranego przez siebie celu. Trzy rzeczy mogą poprawić celność tego strzału. Przede wszystkim cechy fizyczne strzały, takie jak rodzaj drewna, z którego jest wykonana, czy rodzaj piór tworzących lotki, następnie umiejętności techniczne strzelca i w końcu losowe warunki środowiskowe, takie jak pogoda. Magiczne korespondencje mieszczą się w tej pierwszej kategorii. To specyficzne cechy, które wzmacniają skuteczność zaklęcia. W tej książce znajdziesz korespondencje na wiele dziedzin życia, zdrowie, miłość, sukces, pieniądze. Dysponując właściwymi wzmacniaczami i odpowiednimi umiejętnościami w dziedzinie rzucania zaklęć zwiększysz prawdopodobieństwo, że twoje zaklęcie trafi do zamierzonego celu, omijając wszystkie ewentualne przeszkody istniejące we wszechświecie, które mogą zablokować twoje intencje.
Kryształy, kamienie szlachetne, magiczne rośliny, kolory – poznaj siłę korespondencji

Wzmacniacze zaklęć to rzeczy o bardzo silnej symbolice. Nazywamy je korespondencjami, ponieważ każda z nich ma określone znaczenie korespondujące z przeznaczeniem zaklęcia. Odpowiednia korespondencja będzie wspierała związany z nią rodzaj zaklęcia. Weźmy kolor dla przykładu. Biel symbolizuje czystość zaś czerwień pasję. Podczas rytuału oczyszczania twój ołtarz powinien być przykryty białym płótnem z ustawionymi na nim białymi świecami. Jeśli zaś twoim zamiarem jest wzmocnienie libido, te same elementy ołtarza powinny być w czerwonym kolorze. Pomyśl o korespondencjach jak o składnikach przepisu kulinarnego. Stosując właściwy rodzaj korespondencji, zgodny z intencją twego zaklęcia, poprawiasz jego efektywność.

Niektóre korespondencje, takie jak kryształy czy kolory, mogą być stosowane w formie fizycznych akcesoriów umieszczanych na ołtarzu. Aby wzmocnić skupienie oraz wiarę w skuteczność rytuału. Inne, takie jak obliczenia astrologiczne czy fazy Księżyca, pozwalają wchodzić w interakcję z aspektami zewnętrznego wszechświata, co bez użycia korespondencji mogłoby pozostawać poza naszym zasięgiem. Kryształy, kamienie szlachetne czy magiczne rośliny również wzmacniają korespondencje i przyspieszają osiągnięcie celów.

Odkryj korespondencje i spełnij każde swoje marzenie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kompletna księga magicznych korespondencji

Kompletna księga magicznych korespondencji

Premiera 17.10.2023

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii