Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Apacze. Tygrysy rasy ludzkiej Jarosław Wojtczak motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Apacze. Tygrysy rasy ludzkiej

Wojtczak Jarosław

978-83-8178-027-8

Nowy

Napoleon V

5 egz.

40,79 zł

59,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Produkt dostępny tylko na fakturę oraz paragon.

Autor Wojtczak Jarosław
Rok wydania 2019
Ilość stron 347
Szerokość (mm) 170
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 25
Wymiary 170 x 240 x 25
Oprawa twarda
Faktura TAK
Wydawca Napoleon V

Apacze jeden z najdzielniejszych i najbardziej znanych narodów indiańskich Ameryki Północnej. Lud legendarnych i nieposkromionych wojowników, ostatnich wolnych Indian, jacy ulegli cywilizacji białego człowieka, i słynnych wodzów, takich jak Mangas Coloradas, Cochise, Juha, Victorio i Geronimo, których imiona znają wszyscy miłośnicy Indian.
Będąc ludem bardzo wojowniczym, Apacze rodzili się i żyli do walki. Ich legendarne umiejętności i wytrzymałość są potwierdzone zeznaniami białych żołnierzy ich przeciwników. Określenie tygrysy rasy ludzkiej (human tigers),którym amerykański generał George Crook obdarzył Apaczów, idealnie pasuje do sposobu prowadzenia wojny w ich surowej ojczyźnie. Ich nieustępliwa walka o wolność uczyniła z nich ikonę wszystkich Indian i zaprzątnęła umysły oraz wyobraźnię wielu amerykańskich i europejskich twórców, czyniąc z Apaczów bohaterów niezliczonej liczby książek i filmów opowiadających historię Dzikiego Zachodu.

Nazwa producenta Napoleon V
Miasto Oświęcim
Ulica, numer domu i lokalu Ul. Obozowa 9B
Kod pocztowy 32-600

Produkty z tej samej kategorii