Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Ideologia nazizmu i eksperymenty medyczne jako symbole ludzkiej zagłady Dawid |Skrobiszewski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Ideologia nazizmu i eksperymenty medyczne jako symbole ludzkiej zagłady

Skrobiszewski Dawid

978-83-970326-0-6

Nowy

DAWID SKROBISZEWSKI

66 egz.

O przeszłości, której nie można zapomnieć, dlaczego tak się stało?

Więcej szczegółów

20,40 zł

30,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Skrobiszewski Dawid
Rok wydania 2024
Ilość stron 160
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 10
Wymiary 148 x 210 x 10 mm
Oprawa miękka
Data premiery 2024-03-27
Wydawca DAWID SKROBISZEWSKI

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zrozumieć najmroczniejsze rozdziały historii ludzkości w sposób prosty i przystępny? "Ideologia nazizmu i eksperymenty medyczne jako symbole ludzkiej zagłady", autorstwa Dawida Skrobiszewskiego, który na co dzień pracuje jako nauczyciel w polskiej szkole, oferuje unikalną perspektywę przedstawienia wydarzeń historycznych.
Dzięki swojej pasji do historii i doświadczeniu w nauczaniu autor przekłada złożone wydarzenia historyczne na język zrozumiały dla każdego odbiorcy. Ta książka nie jest kolejnym ciężkim tomem akademickim, ale przystępnym i wciągającym przewodnikiem historycznym, który w prosty i przejrzysty sposób opisuje ideologię nazizmu oraz zwięźle przedstawia temat eksperymentów medycznych przeprowadzanych w obozach koncentracyjnych. (o których nie mówi się w szkole). To idealna propozycja dla każdego, kto pragnie zrozumieć fakty historyczne w sposób prosty, bez zanurzania się w skomplikowane słownictwo.
Ten historyczny wytwór nie jest długą książką, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Autor zwięźle, ale też wyczerpująco omawia jedne z najciemniejszych kart historii XX wieku, umożliwiając czytelnikom szybkie zrozumienie i przyswojenie skomplikowanych zagadnień.
Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową książką, która pokazuje, że zrozumienie historii jest możliwe dla każdego, niezależnie od stopnia wiedzy historycznej. Niech będzie to zaproszenie do podróży, która zmieni postrzeganie przeszłości i jej wpływu na nasz współczesny świat. Odkryjcie, jak zwykły nauczyciel historii przekłada skomplikowane wydarzenia na lekcje, które pozostaną z czytelnikiem na długo.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ideologia nazizmu i eksperymenty medyczne jako symbole ludzkiej zagłady

Ideologia nazizmu i eksperymenty medyczne jako symbole ludzkiej zagłady

O przeszłości, której nie można zapomnieć, dlaczego tak się stało?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii