Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
KOPER SŁAWOMIR
978-83-67217-10-1
Nowy
34 Przedmiot egz.
29,23 zł
42,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | KOPER SŁAWOMIR |
Rok wydania | 2022 |
Ilość stron | 368 |
Szerokość (mm) | 143 |
Wysokość (mm) | 205 |
Grzbiet (mm) | 35 |
Wymiary | 143 x 205 x 35 mm |
Oprawa | miękka ze skrzydełkami |
Wydawca | HARDE |
Kim naprawdę były partnerki Gomułki, Gierka czy Rakowskiego?
Może czasy PRL wydawały się bezbarwne i wyblakłe. Ale przy bliższym przyjrzeniu się okazuje się, że nawet ówczesna szarość miała kolory i odcienie. A wiele wydarzeń, spraw i ludzi wymyka się jednoznacznej ocenie.
Autor najpopularniejszych w Polsce książek o historii tym razem zajmuje się kobietami władzy tamtej epoki. Kreśli portrety tak barwnych postaci jak Zofia Gomułkowa czy Nina Andrycz. Nie zabraknie flirtujących z polityką wielkich twórców literatury, a więc i ich kobiet - Zofii Nałkowskiej, Marii Dąbrowskiej czy Anny Iwaszkiewicz. Nie zabraknie oczywiście Stanisławy Gierek. Czy żona I sekretarza PZPR naprawdę latała do Paryża, żeby układać sobie włosy?
Sławomir Koper nie zostawi nas bez odpowiedzi.
Nazwa producenta | TIME S.A |
Miasto | WARSZAWA |
Ulica, numer domu i lokalu | ul. Jubilerska 10 |
Kod pocztowy | 04-190 |
Kontakt mailowy | harde@grupazpr.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |