Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
Szolginia Witold
978-83-941434-3-5
Nowy
1 Przedmiot egz.
W piątym tomie Tamtego Lwowa Witold Szolginia pokazał mało uchwytny wizerunek Lwowa, mieszkańców zwyczajnych kamienic, tradycje związane ze świętami, słynne pogrzeby i najbardziej znane lwowskie szkoły. Autor przypomniał o związkach Lwowa z Józefem Piłsudskim, opisał też gdzie i jak Lwowianie bawili się w karnawale.
32,57 zł
47,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | Szolginia Witold |
Ilość stron | 364 |
Wymiary | 145mm x 205mm, okładka miękka |
Oprawa | miękka |
Wydawca | WYSOKI ZAMEK |
W piątym tomie Tamtego Lwowa Witold Szolginia pokazał mało uchwytny wizerunek Lwowa, mieszkańców zwyczajnych kamienic, tradycje związane ze świętami, słynne pogrzeby i najbardziej znane lwowskie szkoły. Autor przypomniał o związkach Lwowa z Józefem Piłsudskim, opisał też gdzie i jak Lwowianie bawili się w karnawale. Znajdziemy też opis najsłynniejszych przedwojennych lwowskich restauracji wraz ze znakomitą klientelą i menu. Jeden rozdział poświęcony jest w całości dwóm przedwojennym klubom piłkarskim – „Pogoni” i „Czarnym”. Przy odrobinie wyobraźni czytelnik będzie mógł oglądać Lwów z okna „balonu” czyli lwowskiego tramwaju.
Nazwa producenta | Wielka Litera sp. z o.o. |
Miasto | WARSZAWA |
Ulica, numer domu i lokalu | ul. Wiertnicza 36 |
Kod pocztowy | 02-952 |
Kraj pochodzenia | Polska |