Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

A kuku Świat zwierząt motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

A kuku Świat zwierząt

PRACA ZBIOROWA

978-83-67219-92-1

Nowy

EDGARD

19 egz.

Poradnik + Karty kontrastowe

Więcej szczegółów

16,93 zł

24,90 zł

-32%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2023
Ilość stron 17 dwustronnych kart
Szerokość (mm) 100
Wysokość (mm) 123
Grzbiet (mm) 35
Wymiary 100 x 123 x 35 mm
Oprawa kartonowa
Wydawca EDGARD

A kuku! Świat zwierząt (0–18 miesięcy) to zestaw zabaw stymulujących wzrok niemowląt już od narodzin. Zawiera 17 kart zwierząt w dwóch wersjach: czarno-białej i biało-czarnej oraz poradnik dla opiekunów ze wskazówkami pedagoga, jak rozwija się zmysł wzroku u dzieci, oraz pomysłami na twórcze zabawy z kartami, które można wykorzystywać na wiele sposobów, tak aby ćwiczyć wzrok, a jednocześnie budować niepowtarzalną więź opiekuna z dzieckiem.

Zabawy stymulujące wzrok oraz wspierające rozwój społeczno-emocjonalny.

Zestaw A kuku! Świat zwierząt (0–18 miesięcy) zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach znajdują się czarno-białe i biało-czarne rysunki zwierząt, ich tropów, łat i wzorów. Karty pomagają ćwiczyć wzrok malucha, który dopiero się rozwija, a także wspomagają rozwój mowy u starszych dzieci. Rysunki zwierząt, zwłaszcza tych często spotykanych w domach, takich jak kot, pies czy królik, mogą stać się pretekstem do nauki pierwszych słów, nazywania i rozpoznawania otaczającego malucha świata.

Poradnik dla opiekunów, opracowany przez Annę Zych, pedagoga i terapeutę, zawiera pomysły na zabawy i gry z kartami umilające wspólnie spędzony czas.

A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z tej serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Rozwój - spostrzeganie wzrokowe, rozwój mowy, poznawanie świata, koordynacja oko-ręka.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

A kuku Świat zwierząt

A kuku Świat zwierząt

Poradnik + Karty kontrastowe

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii