Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

101 zadań dla ambitnych maturzystów Zobacz większe

101 zadań dla ambitnych maturzystów

KULMA DARIUSZ

979-83-63975-34-0

Nowy

ELITMAT

124 egz.

Książka jest odpowiedzią na coraz TRUDNIEJSZY EGZAMIN MATURALNY na poziomie ROZSZERZONYM.

Więcej szczegółów

29,60 zł

37,00 zł

-20%

Autor KULMA DARIUSZ
Ilość stron 192
Format 165 x 235 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca ELITMAT

Książka jest doskonałym uzupełnieniem książek z serii Jak zdać maturę z matematyki. Znajdziemy w niej zadania ciekawe, bardziej wymagające i mniej typowe.

Czym wyróżnia się ta książka i co zawiera:

- Zadania MULTIDZIAŁOWE, czyli takie które zawierają zagadnienia z wielu działów - nawet 4 czy 5. Uczeń rozwiązując takie zadanie powtarza "jakby przy okazji" materiał, który poznał wcześniej, a dzięki temu utrwala te zagadnienia i pamięta je zdecydowanie dłużej. Takich zadań w tej książce jest blisko 50%!

- Część zadań rozwiązana jest z wykorzystaniem twierdzeń i wzorów, których nie ma w podstawie programowej, a dzięki którym można rozwiązać zadanie szybciej. W kontekście matury rozszerzonej odpowiednie gospodarowanie czasem to bardzo ważny element tego egzaminu. Uczniowie zawsze chętnie korzystają z takich twierdzeń i wzorów, jeśli widzą w tym oszczędność czasu.

- Do wszystkich zadań znajdziemy w oddzielnym podrozdziale WSKAZÓWKI. Bardzo często, gdy uczeń nie ma pomysłu na zadanie od razu zagląda do rozwiązania. W tym przypadku podajemy uczniowi "koło ratunkowe" w postaci wskazówki, ale nadal zadanie trzeba rozwiązać samodzielnie. W tym podrozdziale uczeń nie znajdzie odpowiedzi.

- Do wszystkich zadań znajdziemy w oddzielnym podrozdziale PEŁNE ROZWIĄZANIA KROK PO KROKU z pełnymi wyjaśnieniami opisanymi zrozumiałym językiem. rynku

To jedyna taka pozycja na rynku.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

101 zadań dla ambitnych maturzystów

101 zadań dla ambitnych maturzystów

Książka jest odpowiedzią na coraz TRUDNIEJSZY EGZAMIN MATURALNY na poziomie ROZSZERZONYM.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii