Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
ŚLUSARSKI WITOLD
978-83-62993-98-7
Nowy
10 Przedmiot egz.
O swojej młodości, o tym kto i co go kosztowało, o swoich zawodowych spotkaniach z wielkimi ludźmi tego świata, z osobami, które historia wpisał na stałe do swoich annałów: z papieżem, prezydentami, premierami, naukowcami i artystami, z drugiej strony ze zwykłymi ludźmi.
27,13 zł
39,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | ŚLUSARSKI WITOLD |
Rok wydania | 2020 |
Ilość stron | 272 |
Szerokość (mm) | 144 |
Wysokość (mm) | 205 |
Grzbiet (mm) | 21 |
Wymiary | 144 x 205 x 21 mm |
Oprawa | miękka |
Wydawca | WYDAWNICTWO BORGIS |
Witold Ślusarski, publicysta, reportażysta, wieloletni współpracownik radiowej Redakcji Reportaży Literackich, „Sygnałów dnia” i „Lata z radiem”, w swej autobiograficznej książce „Zanim zapomnę” snuje opowieść o swojej młodości, pracy zawodowej, a także o Krakowie lat powojennych. Wspomina ludzi i historie, z którymi zetknął się, tworząc radiowe i prasowe reportaże. Przytacza anegdoty o wielkich tego świata – papieżu, prezydentach, naukowcach, jak również poruszające zwierzenia zwykłych ludzi, „bohaterów dnia codziennego”, dzielnie stawiających czoła przeciwnościom losu. Nie pisały o tym gazety, nie pokazała telewizja ani do tej pory o tym nie plotkowano. Ale wszystko wydarzyło się naprawdę.
Nazwa producenta | Borgis Sp. z o.o. |
Miasto | Warszawa |
Ulica, numer domu i lokalu | Ekologiczna 8/103 |
Kod pocztowy | 02-798 |
Kontakt mailowy | wydawnictwo@borgis.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |