Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Szkoła Robinsonów Zobacz większe

Szkoła Robinsonów

VERNE JULIUSZ

9788366044210

Nowy

QES AGENCY

36 egz.

Jest to historia żądnego przygód, dobrze wykształconego i świetnie sytuowanego mężczyzny, który postanawia zrealizować swoje marzenie o wielkiej podróży dookoła świata.

Więcej szczegółów

19,59 zł

27,99 zł

-30%

Autor VERNE JULIUSZ
Rok wydania 2021
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 125
Grzbiet (mm) 8
Wymiary 140 x 125 x 8 mm
Oprawa kartonowa
Wydawca QES AGENCY

Jest to historia żądnego przygód, dobrze wykształconego i świetnie sytuowanego mężczyzny, który postanawia zrealizować swoje marzenie o wielkiej podróży dookoła świata. Wypływa w rejs. Wkrótce dochodzi do katastrofy statku. Godfrey próbuje przetrwać na nieznanym lądzie, dysponując niewielkim doświadczeniem i skromnymi środkami.
„Szkoła Robinsonów” to jednak coś więcej, niż „robinsonada”. To lekcja pokory, nauka szacunku dla innych, ale i dla nieposkromionej Natury. To także przestroga, aby cenić to, co jest dla nas najważniejsze, zanim to utracimy.

 

W oczach czytelników:

Verne napisał wiele powieści o Robinsonach, ludziach przeżywających przygody na bezludnych wyspach. W „Szkole Robinsonów” życie bogatego żyjącego w zbytku i luksusie młodzieńca, zmienia się radykalnie w brutalny sposób. Zostaje odcięty od reszty świta, skazany jest na własny rozum i ręce, staje wobec konieczności zdobywania najpotrzebniejszych środków do życia w trudnych warunkach. Nawet ludzie obdarzeni bardzo praktycznym zmysłem i oswojeni z walką o chleb codzienny, niełatwo daliby sobie radę, a co dopiero młody człowiek, który dotąd stąpał po różach. Ciekawa książka, za pomocą której przenosimy się na pięć miesięcy na bezludną wyspę, przeżywając prawdziwą szkołę dla Robinsonów.

Bardzo dobra lektura. Ciekawa i zajmująca. Porywająca przygoda.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szkoła Robinsonów

Szkoła Robinsonów

Jest to historia żądnego przygód, dobrze wykształconego i świetnie sytuowanego mężczyzny, który postanawia zrealizować swoje marzenie o wielkiej podróży dookoła świata.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii