Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Cztery pory baśni Jesień Część 1 (Audiobook) Zobacz większe

Cztery pory baśni Jesień Część 1 (Audiobook)

DULEMBA WŁODZIMIERZ

978-83-60946-48-0

Nowy

AUDIO LIBER

1 Przedmiot

Czyta: Grażyna Barszczewska

Więcej szczegółów

16,93 zł

24,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor DULEMBA WŁODZIMIERZ
Rok wydania 2013
Ilość stron czas trwania: 121'30
Wymiary 140 x 120 mm
Wydawca AUDIO LIBER

Jesienna flora (rośliny) i fauna (zwierzęta) to znów bohaterowie trzeciej części „Baśni” Włodzimierza Dulemby. Chcecie wiedzieć, kto założył spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością; o czym rozmawiał Waldek z dwoma krzakami bzów, a ślimak z chomikiem; o co sprzeczały się bobry z drwalem i jak znalazło się jabłko na dębie; jakie problemy musieli rozwiązać niedźwiedź i dzięcioł. A może chcielibyście poznać historię pewnej „makowej artystki” i wiatru pędziwiaterku… I jeszcze dowiedzieć się jak wygląda „wesoły smutek”. By wreszcie z bohaterami jesiennych opowieści przygotować się na nadejście kolejnej pory roku: „Zimy”. 

Przedstawiony w Czterech porach baśni świat - częściowo realny, częściowo fantastyczny - ukazuje najbliższą dziecku rzeczywistość. Mały słuchacz dowiaduje się o zwyczajach zwierząt, znaczeniu niektórych roślin, a także wadach i zaletach ludzi. Posłuchajcie…Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cztery pory baśni Jesień Część 1 (Audiobook)

Cztery pory baśni Jesień Część 1 (Audiobook)

Czyta: Grażyna Barszczewska

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii