Brak produktów
Zobacz większe
Buckland Raymond
978-83-8417-258-2
Nowy
16 egz.
67,99 zł
99,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
| Autor | Buckland Raymond |
| Rok wydania | 2025 |
| Ilość stron | 400 |
| Szerokość (mm) | 170 |
| Wysokość (mm) | 242 |
| Grzbiet (mm) | 33 |
| Wymiary | 170 x 242 x 33 mm |
| Oprawa | twarda |
| Wydawca | ILLUMINATIO |
Wielka Niebieska Księga. Klasyka czarostwa w nowym wydaniu!
To kultowy podręcznik czarostwa, o którym praktycy zwykli mówić „Wielka Niebieska” – ze względu na niebieską okładkę – lub, pieszczotliwie, „Wielka Niebieska Wujcia Bucky’ego”. Od dziesięcioleci inspiruje czarownice, pomagając im zaangażować się w magiczną praktykę, tworzyć zaklęcia, własne narzędzia rytualne oraz inne artefakty niezbędne w pracowni każdej wiedźmy. Napisana w latach 80. XX wieku, prezentuje całokształt czarowniczej wizji świata oraz metody praktykowania czarostwa. Pod względem kompletności i wpływu na tradycje współczesnych czarownic nie dorównała jej jak dotąd żadna książka.
„Księga czarostwa Bucklanda” to kompletny kurs, krok po kroku wprowadzający czytelnika w tematykę czarostwa. Znajdziesz w niej m.in.:
·opis historii i filozofii czarostwa,
·podstawy zielarstwa i uzdrawiania,
·rytuały sabatów i esbatów,
·wprowadzenie do wróżbiarstwa i channelingu,
·pytania kontrolne na końcu każdego rozdziału – idealne do nauki i dokumentowania własnej magicznej ścieżki.
To książka dla każdego, kto poszukuje szczegółowej wiedzy o praktyce współczesnego czarostwa. Zachwyci początkującą i zaawansowaną czarownicę, wiccanina, a także każdego, kto interesuje się magią, duchowością i historią magicznych tradycji.
| Nazwa producenta | Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus spółka komandytowa |
| Miasto | Białystok |
| Ulica, numer domu i lokalu | Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6 |
| Kod pocztowy | 15-111 |
| Kontakt mailowy | handlowy@wydawnictwokobiece.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kraj produkcji | Polska |