Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Wędrowiec i geniusz (audiobook) Zobacz większe

Wędrowiec i geniusz (audiobook)

Gibek - Wiśniewska Aneta

5901549266306

Nowy

MERSIS

2 egz.

20,33 zł

29,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor Gibek - Wiśniewska Aneta
Wymiary 140 x 125 mm, pudełko kartonowe
Oprawa kartonowa
Wydawca MERSIS

Drogi

 Słuchaczu,

Odkryj swojego Geniusza!

Autorka przypowieści obsadza w fikcyjnych realiach autentyczne historie bohaterów, którzy w codziennej pogodni zatracili najważniejsze wartości. Życiowe zakręty, sytuacje z pozoru bez wyjścia i pytania bez odpowiedzi – na to wszystko znajdujemy receptę w prostych w przekazie historiach ludzi, których losy splatają się na kartach przypowieści.
Sprawnie ukryte psychologiczne spojrzenie na najpopularniejsze dzisiaj problemy egzystencjalne, pozwalają słuchaczowi odnaleźć wskazówki, jak świadomie budować swój potencjał. Przypowieść stanowi obowiązkową pozycję dla każdego, kto choć raz w życiu poczuł się zagubiony i poszukuje nowych możliwości dla każdego nadchodzącego dnia.
Aneta Gibek-Wiśniewska – z wykształcenia prawnik, z zamiłowania psycholog i mediator. Piastując urząd sędziego, poszukiwała narzędzi dla osiągnięcia dialogu między stronami. Po wieloletniej pracy złożyła urząd i opracowała pierwszy holistyczny program rozwoju osobistego człowieka w jego nowej świadomości Neo Sea. Od wielu lat stanowi on źródło inspiracji dla rodzica, ucznia, nauczyciela, przedsiębiorcy i po prostu człowieka, który dzięki zaproponowanym przez autorkę narzędziom „szyje” swój „nowy (Neo) rozmiar (Sea)” świadomości dla osiągnięcia tego, co kocha, co jest jego pasją i prawdziwym źródłem dla odnalezienia Geniusza.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wędrowiec i geniusz (audiobook)

Wędrowiec i geniusz (audiobook)

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii