Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Skuteczna pomoc przedmedyczna Zobacz większe

Skuteczna pomoc przedmedyczna

ZAGAJEWSKI TADEUSZ, ZAGAJEWSKI TOMASZ, JĘDRZEJKO MARIUSZ Z.

978-83-951188-5-2

Nowy

WYD.CENTRUM BRD

41 egz.

Skuteczne udzielanie pierwszej pomocy to przemyślana i dopracowana w szczegółach publikacja.

Więcej szczegółów

20,93 zł

29,90 zł

-30%

Autor ZAGAJEWSKI TADEUSZ, ZAGAJEWSKI TOMASZ, JĘDRZEJKO MARIUSZ Z.
Rok wydania 2020
Ilość stron 220
Szerokość (mm) 165
Wysokość (mm) 238
Wymiary 13
Oprawa miękka
Wydawca WYD.CENTRUM BRD

Skuteczne udzielanie pierwszej pomocy to przemyślana i dopracowana w szczegółach publikacja. Przekazywane przez autorów treści są zgodne z przyjętymi przez Europejską Radę Resuscytacji zasadami udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. W sposób pełny i nie budzący wątpliwości, opisane zostały zasady (algorytm postępowania) jakimi kierować się powinny osoby udzielające pierwszej pomocy - ratownicy niemedyczni.
Godna podkreślenia jest również szata graficzna. Duża ilość (ponad 120) profesjonalnie wykonanych zdjęć stanowi uzupełnienie i wizualne dopełnienie tekstu nie zawierającego trudnych sformułowań medycznych, napisanego językiem jasnym i zrozumiałym dla wszystkich.
Warto także zwrócić uwagę na dwa rozdziały, które znakomicie uzupełniają książkę. Dotyczą one: pierwszy, sposobu postępowania z osobami, które zażyły środki psychoaktywne oraz drugi o zasadach udzielania pierwszej pomocy w okresie pandemii.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Skuteczna pomoc przedmedyczna

Skuteczna pomoc przedmedyczna

Skuteczne udzielanie pierwszej pomocy to przemyślana i dopracowana w szczegółach publikacja.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii