Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Wzmocnij pamięć – usuń demencję Zobacz większe

Wzmocnij pamięć – usuń demencję

978-83-65846-84-6

Nowy

VITAL

8 egz.

Wzmocnij pamięć – usuń demencję. Samodzielna aktywacja regeneracji mózgu.

Więcej szczegółów

27,44 zł

34,30 zł

-20%

Autor HUTHER GERALD
Ilość stron 120
Format 145 x 205 mm, oprawa miękka
Wydawca VITAL


Żyjemy coraz dłużej, a większość z nas zakłada, że wraz z wiekiem muszą zmniejszać się możliwości zarówno naszego ciała, jak i umysłu. O ile z pierwszym mitem rozprawiło się już wielu lekarzy, badaczy i autorów międzynarodowych bestsellerów, o tyle drugi wciąż pokutuje w powszechnych przekonaniach. Czas coś z tym zrobić!

Autor rozprawia się z długą listą narosłych wyobrażeń o demencji oraz udowadnia, że dawne teorie też się starzeją. Ujawnia także zmiany paradygmatu, jakie obecnie zachodzą w medycynie. Objaśnia, dlaczego dawne teorie nie znajdują zastosowania, a wielu ekspertów wciąż tkwi w błędzie. Tymczasem każdy człowiek może wziąć pełną odpowiedzialność za stan swojego umysłu i utrzymać jego pełną sprawność przez cały czas trwania życia.

Jak udowadnia ta książka, zapobiegając demencji i walcząc z nią każdy może uzyskać nową perspektywę i świadomie kreować własną przyszłość. Wyjawia, jak osiągnąć szczęśliwe życie bez lęku. Umożliwia także zbudowanie nowej jakości więzi międzyludzkich i swobodnego rozwoju. Nade wszystko gwarantuje jednak ostry umysł i doskonałą pamięć, niezależnie od wieku czy dotychczasowego stylu życia.

Wszystkie przedstawione w książce techniki są oparte na najnowszych odkryciach naukowych. Klasyczni badacze chorób demencyjnych są obecnie zdania, że demencja spowodowana jest procesami rozkładu rozmaitych związków i magazynowania w mózgu produktów tego procesu. Profesor Gerald Hüther – jeden z czołowych neurobiologów – w zrozumiały i przekonujący sposób niezbicie argumentuje, że to przestarzała teoria, która przysłania nam dodatkowo zrozumienie prawdziwych czynników wywołujących demencję. Tym samym tłamsimy funkcjonujące normalnie zdolności mózgu do regeneracji i kompensacji. Ów neuroplastyczny potencjał szybko jednak niemal wszyscy zatracamy w świecie pozbawionym radości odkrywania i współkształtowania życia z innymi. Dzięki tej książce samodzielnie uwolnisz się z tego zaklętego kręgu.

Już dziś możesz zacząć wzmacniać uzdrowicielskie właściwości własnego mózgu. Jak przekonuje Autor, nigdy nie jest za późno, aby żyć choć odrobinę zdrowiej niż dotychczas, ponieważ w niezdrowym ciele nie może znajdować się zdrowy mózg. Wyjaśnia, jak przestać ranić siebie i innych poprzez naukę kochania siebie. Uzmysławia, że nie czując się związanym z innymi, pozostajesz sam na sam z własnymi problemami. Podpowiada, jak znaleźć pomysł na siebie, nie zatracić się i nadać właściwy kierunek swojemu życiu. Pomaga również wzmocnić poczucie własnej tożsamości.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wzmocnij pamięć – usuń demencję

Wzmocnij pamięć – usuń demencję

Wzmocnij pamięć – usuń demencję. Samodzielna aktywacja regeneracji mózgu.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii