Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

9788392484912 Zobacz większe

Zioła w leczeniu dlegliwości i chorób układu trawiennego oraz wątroby i trzustki

Senderski Emanuel Mateusz

978-83-924849-1-2

Nowy

SENDERSKI MATEUSZ

Książka ta jest skierowana do wszystkich, którzy mają lub mogą mieć różego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu trawiennego, a także wątroby i trzustki - poczynając od niewielkich niedyspozycji, a kończąc na poważnych schorzeniach.

Więcej szczegółów

19,04 zł

28,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor Senderski Emanuel Mateusz
Ilość stron 261 s.
Wymiary 165 x 235 mm
Wydawca SENDERSKI MATEUSZ

Książka ta jest skierowana do wszystkich, którzy mają lub mogą mieć różego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu trawiennego, a także wątroby i trzustki - poczynając od niewielkich niedyspozycji, a kończąc na poważnych schorzeniach. Pomyślana została jako książka zawierająca prakyczne wskazówki, jakimi roślinami leczniczymi i ich przetworami można zapobiegać powstawaniu określonych dolegliwości, a w przypadku wystąpienia schorzeń - jak je leczyć. Omówione w niej zostały najważniejsze choroby i najpowszechniejsze dolegliwości, z podaniem profilaktyki i sposobów leczenia. Opisano podstawowe właściwości roślin leczniczych i przetworów z nich uzyskiwanych. Wymienione zostały wszystkie znaczące preparaty ziołowe i leki naturalne dostępne na rynku bez recepty, a także zioła i mieszanki ziołowe znane ze swojego korzystnego działania na układ trawienny oraz wątrobę i trzustkę. Książka ta, mam nadzieję, dostarczy niezbędnej wiedzy i praktycznych informacji, jak zapobiegać chorobom i jak je leczyć - jakie leki nturalne stosować, kiedy i w jaki sposób.
Wielu czytelników poznało mnie jako autora mojejpierwszej książki - poradnika "Prawie wszystko o ziołach" - której trzy wydania w nakładach po kilka tysięcy egzemplarzy, znalazły uznanie i uyskały wysoką ocenę czytelników.
Jestem praktykiem, znawcą ziół, zwolennikiem fitoterapii, od 35 lat zwiuązanym zawodowo z zielarstwem i ziołolecznictwem. Byłem długoletnim pracownikiem przedsiębiorstwa "Herbapol", współpracownikiem, a następnie pracowałem w firmie zagranicznej "Inter Fragrances". Od ponad 20 lat kieruję zorganizowanymi przez siebie zakłdami przetwórstwa zielarskiego, produkującymi leki naturalne.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii