Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Sugar You rascal Zobacz większe

Sugar You rascal

CICHOŃ WALDEMAR

9788366243231

Nowy

ŻWAKOWSKIE

PREMIERA WE WRZEŚNIU!!!

Więcej szczegółów

24,49 zł

34,99 zł

-30%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor CICHOŃ WALDEMAR
Rok wydania 2021
Ilość stron 64
Oprawa twarda
Wydawca ŻWAKOWSKIE

Historia małego, niesfornego kotka, który trafia do pewnej rodziny i wywraca jej życie do góry nogami zdążyła już podbić serca najmłodszych Czytelników. Książka, którą jej Autor, Waldemar Cichoń, napisał, jak sam przyznaje, „przez zupełny przypadek”, doczekała się już kilkunastu wydań, zyskał status jednej z najczęściej kupowanych pozycji literatury dziecięcej w Polsce (ponad 500 tys. sprzedanych egzemplarzy!), trafiła na listę lektur szkolnych Ministerstwa Edukacji Narodowej (klasy I-III) i zapoczątkowała liczącą 10 części serię z przygodami najbardziej niezwykłego czworonoga na świecie. Teraz będą mogli ją poznać także anglojęzyczni Czytelnicy. Autorem tłumaczenia jest Jakub Morawa, natomiast o jego korektę i dostosowanie do wymogów zadbał Michael Doherty.

Tak jak w polskim pierwowzorze, szata graficzna „Sugar, You rascal!” to dzieło łódzkiego grafika i ilustratora, Dariusza Wanata.

Książka, dzięki prostemu językowi, może być również materiałem wspomagającym polskich uczniów w nauce języka angielskiego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sugar You rascal

Sugar You rascal

PREMIERA WE WRZEŚNIU!!!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii