Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców motyleksiążkowe.pl Zobacz większe

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców

PRACA ZBIOROWA

978-83-956025-2-8

Nowy

3S FINANCIAL GROUP SP. Z O.O.

20 egz.

65,96 zł

97,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2023
Ilość stron 253
Szerokość (mm) 160
Wysokość (mm) 235
Grzbiet (mm) 5
Wymiary 160 x 235 x 5 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Data premiery 2023-07-31
Wydawca 3S FINANCIAL GROUP SP. Z O.O.

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców
Ile razy trzeba upaść, aby osiągnąć sukces?
Czy trzeba popełniać te same błędy?
Co zrobić, aby zarobić pierwszy milion?
Czy trzeba go ukraść?
Dowiesz się z niej:
    • Jak zaczynali?
    • Jakie błędy popełnili?
    • Jak upadali i się podnosili?
    • Jak mieli do czynienia ze służbami?
    • Jak wygrywali?
Czy jesteś gotowy/gotowa, aby poznać Prawdziwe Historie Polskich Przedsiębiorców?
Celem tej książki jest przede wszystkim praktyczność, dlatego znajdują się w niej historie czterdziestu przedsiębiorców z różnych branż, różnego wieku, płci i poziomu doświadczenia. Dzięki temu każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie i może zdobyć cenne wskazówki, które pomogą w realizacji własnych celów biznesowych.


Pozycja z pewnością zainteresuje każdego, kto interesuje się biznesem i szuka inspiracji do osiągnięcia sukcesu. To wyjątkowy zbiór historii polskich przedsiębiorców, którzy opowiadają o swoich porażkach, zwycięstwach i sukcesach. Czytelnicy mają okazje poznać drogę każdego z autorów do sukcesu, a także czerpać z ich bogatego doświadczenia i wiedzy, którą zdobyli na przestrzeni lat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Czytelnicy mają okazję poznać osobiste historie każdego z autorów, ale przede wszystkim zainspirować się ich sukcesem i pochłonąć naukę z ich błędów.

Każda z opowieści, której doświadczali autorzy, stanowi cenny materiał dla każdego, kto chce rozpocząć swoją własną drogę przedsiębiorczości lub rozwinąć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy podzielili się swoimi historiami, dzięki którym możemy poznać różne drogi prowadzące do sukcesu.


Info o autorce Angelice Ciecierskiej

Jestem kobietą, która przede wszystkim nie boi się wyzwań. Obecnie jestem właścicielką firmy, która zajmuje się inżynierską oceną ryzyka maszynowego. Projektujemy koncepcje zabezpieczenia maszyn i linii produkcyjnych. Dostosowujemy maszyny do wymagań bezpieczeństwa według dyrektyw nowego podejścia, tj. dyrektywy maszynowej i narzędziowej. Pomagamy w certyfikacji maszyn. Dzięki mojej pracy operatorzy maszyn wracają do domu bez urazów. Każda fabryka to inny proces, ciekawi ludzie, radość poznawania świata.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii