Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Jeśli Bóg tego nie naprawi Zobacz większe

Jeśli Bóg tego nie naprawi

STORY L. SCHUCHMANN J.

978-83-60458-11-2

Nowy

THERISMOS

26 egz.

Czy to możliwe, że dobre rzeczy mogą rodzić się z pogrzebanych marzeń?

Więcej szczegółów

31,20 zł

39,00 zł

-20%

Autor STORY L. SCHUCHMANN J.
Ilość stron 338
Format 145 x 210 mm, oprawa miękka
Wydawca THERISMOS

Życie liderki uwielbienia i piosenkarki Laury Story przybrało nieoczekiwany obrót, kiedy u jej męża, Martina, zdiagnozowano guza mózgu. Ich życie już nigdy nie miało być takie samo. Oczywiście, z Bogiem wszystko jest możliwe. Pojawiła się jednak wstrząsająca informacja, że nie istnieje żaden lek ani terapia, która mogłaby przywrócić Martinowi pamięć krótkotrwałą, wzrok i naprawić pozostałe komplikacje. Idealne życie, które wymarzyła sobie Laura, okazało się niemożliwe. A jednak, walcząc z Bogiem o pogrzebane marzenia, odkryła radość i głębszą intymność w relacji z Jezusem.

Książka pomaga nam zrozumieć, że nie jesteśmy jedynymi, których życie niespodziewanie zmienia kierunek. Autorka bada biblijnych bohaterów wiary i przygląda się sytuacjom, które ich łamały. Pokazuje, jak pomimo błędów i trudnych historii, Bóg był w stanie posłużyć się nimi w niesamowity sposób. I nie było tak ze względu na ich wiarę, ale ze względu na Bożą wierność. Zdarza się, że Bóg nie wszystko naprawia. Prawda jest jednak taka, że choć twoja sytuacja może już nigdy się nie zmienić, to Jezus w trudnościach może przemieniać ciebie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jeśli Bóg tego nie naprawi

Jeśli Bóg tego nie naprawi

Czy to możliwe, że dobre rzeczy mogą rodzić się z pogrzebanych marzeń?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii