Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Jam Jest Bogo-Człowiek Zobacz większe

Jam Jest Bogo-Człowiek

EKSPANDER

978-83-951350-2-6

Nowy

GRONOWSKI STANISŁAW

108 egz.

Powstanie tej księgi jest niezwykłe.

Więcej szczegółów

27,20 zł

34,00 zł

-20%

Autor EKSPANDER
Ilość stron 356
Format 148 x 210 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca GRONOWSKI STANISŁAW

Powstanie tej księgi jest niezwykłe.

Za pośrednictwem przyjaciela Ekspandera, medytującego nad książką jego autorstwa "Uniwersalne prawa wszechświata drogą do boskości", zgłosił się Bóg. Skierował do Ekspandera przesłanie podjęcia kolejnego dzieła, o stanie bycia Jam Jest Bogo-Człowiek, na przykładach życia 12 z 13 osób, które urzeczywistniły ten wzniosły stan duchowej świadomości. Są to: Maria Magdalena, Dżalal Rumi, Ramana Mahariszi, Maria Skłodowska-Curie, Nikola Tesla, Fryderyk Chopin, Wolfgang Amadeusz Mozart, Leonardo da Vinci, Paracelsus, Khail Gibram, Sokrates oraz prorokini Gabriela Wittek. Osobą 13-tą, w myśl tego przesłania, jest Ekspander.

Założeniem księgi jest również wzbogacenie informacji, o ziemskim życiu każdej z tych osób, o stosowany przekaz, pochodzący od Boga (ewentualnie Jezusa Chrystusa) i od Ducha omawianej istoty.Dalekosiężnym celem księgi, jak to miało miejsce w odniesieniu do wspomnianych osób, jest rozbudzenie duchowej świadomości człowieka, na obecnego w nim Boga i podążanie za Nim w powrotnej drodze do niebiańskiej ojczyzny.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jam Jest Bogo-Człowiek

Jam Jest Bogo-Człowiek

Powstanie tej księgi jest niezwykłe.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii