Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Przyszłość czarostwa Zobacz większe

Przyszłość czarostwa

VALIENTE DOREEN

978-0-9933910-1-9

Nowy

Bibliotheca Alexandrina

21 egz.

Książka „Przyszłość czarostwa” odpowiada na wiele często zadawanych pytań, takich jak: „Jak zostać czarownicą?” czy „Jak znaleźć kowen czarownic?”

Więcej szczegółów

26,88 zł

33,60 zł

-20%

Autor VALIENTE DOREEN
Ilość stron 184
Format 150 x 210 mm, oprawa miękka
Wydawca Bibliotheca Alexandrina

Doreen Valiente pisze o tym, co stara religia czarownic ma do zaoferowania nowej erze Wodnika; jak pradawne Rzemiosło Mądrych można praktykować w dzisiejszych czasach; jak inicjować się na czarownicę i jak założyć własny kowen.

Autorka, jako współtwórczyni i wiodąca niegdyś postać współczesnego ruchu wicca, dołączyła do książki nową Księgę Cieni (podręcznik czarownicy z rytuałami oraz ilustracjami).

Księga Cieni jest oparta na magicznej tradycji – wywodzącej się z przeszłości, ale nastawionej na przyszłość. Można w niej znaleźć pieśni czarownic, zaklęcia, inkantacje i praktyczne rady: jak prowadzić kowen, jak stworzyć własną kolekcję magicznych narzędzi, ale też metody wróżenia i pozostałą wiedzę czarownic.

Doreen Valiente - (1922-1999), powszechnie szanowana jako matka współczesnego wicca, była autorką wielu tekstów, które weszły do kanonu tej religii. Z pasją prowadziła badania nad historią magii i czarostwa. Pracowała z wieloma czarownikami i czarownicami różnych ścieżek, m.in. z Geraldem Gardnerem, Raymondem Howardem i Robertem Cochranem. Była autorką szeregu książek na temat czarostwa oraz aktywną obrończynią dobrego imienia swojej religii jako wiodąca postać Pagan Front (późniejszej Pagan Federation).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przyszłość czarostwa

Przyszłość czarostwa

Książka „Przyszłość czarostwa” odpowiada na wiele często zadawanych pytań, takich jak: „Jak zostać czarownicą?” czy „Jak znaleźć kowen czarownic?”

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii