Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Samowychowanie w ujęciu wybranych autorów XX wieku Zobacz większe

Samowychowanie w ujęciu wybranych autorów XX wieku

BALCER ELWIRA

978-83-7306-800-1

Nowy

TOWARZYSTWO NAUKOWE KUL

11 egz.

49,52 zł

61,90 zł

-20%

Autor BALCER ELWIRA
Ilość stron 422
Format 170 x 240 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2017
Wydawca TOWARZYSTWO NAUKOWE KUL

Publikacja może służyć jako swego rodzaju kompas dla każdego, kto chce angażować się we własny autentyczny rozwój i świadomie dążyć do dojrzałości, a także towarzyszyć w tym procesie innym osobom. Treść przeprowadzonych analiz wnosi wkład zarówno do refleksji pedagogicznej, jak również praktyki wychowawczej, animacyjnę i formacyjnej.

Czy jest możliwe mądre podejmowanie wyzwania, jakie stanowi życie, jeśli nie dociera się do głębokiej prawdy o sobie? Gdzie szukać odpowiedzi na pytanie o pełnię życia, gdy odczuwa się brak kompetentnego, odpowiedzialnego towarzyszenia drugiej osoby? Dlaczego tak często boli pustka ponowoczesnej rzeczywistości złudzeń i związanych z nimi rozczarowań?

Monografia wpisuje się w nurt odpowiedzi na apel papieża Franciszka o wychodzenie na współczesne peryferia ludzkiej nędzy oraz adekwatne podejmowanie związanych z nimi wyzwań. Niewątpliwie jednym z najbardziej dotkliwych obszarów biedy człowieka jest -tak powszechny dziś - stan, w którym nie zna on i nie rozumie samego siebie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Samowychowanie w ujęciu wybranych autorów XX wieku

Samowychowanie w ujęciu wybranych autorów XX wieku

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii