Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Cmentarz św. Medarda Zobacz większe

Cmentarz św. Medarda

978-83-8064-518-9

Nowy

ARMORYKA

7 egz.

Thriller historyczno-ezoteryczny Andrzeja Juliusza Sarwy, w którym poznajemy dalsze dzieje rodu Białeckich z poprzedniej książki pt. ""Wieszczba Krwawej Głowy".

Więcej szczegółów

31,20 zł

39,00 zł

-20%

Autor SARWA J.ANDRZEJ
Ilość stron 418
Format 145 x 205 mm, oprawa miękka
Wydawca ARMORYKA

Dwa lata - 1315-1317- nieustających deszczów, przeplatanych srogimi zimami...straszliwy głód, o jakim nigdy wcześniej nie słyszano...ludożerstwo...plaga Śmierci Czarnej, II papieży w niespełna 40 lat...herezja jansenizmu, torująca drogę potwornościom rewolucji francuskiej 1789 roku...August II Mocny I Stanisław Leszczyński...przemarsze i bitwy wojsk saskich, szwedzkich, moskiewskich...grabieże i gwałty...planowe niszczenie Polski...Sandomierz, w którym wszystko  się zaczęło i w którym wszystko się kończy...kraj leżący w gruzach...stulecie historii Polski i Francji, splecione z tzw. Oświeceniem w Europie, walką o  władzę i powolnym rujnowanie chrześcijańskiego ładu...tajne loże...filozofowie parający się okultyzmem...gnoza i kult złych mocy...rozpustni monarchowie...niewyobrażalne wprost cuda z Cmentarza św. Medarda...tajemniczy markiz czy też hrabia używający różnych nazwisk kierujący z ukrycia biegiem dziejów...krew, śmierć i łzy...przypadkowe małżeństwa... przypadkowe miłości...straszliwe kataklizmy szalejące w XVIII-wiecznej Europie...Wszystko to kanwa najnowszej powieści - thrillera historyczno-ezoterycznego - Andrzeja Juliusza Sarwy, w której poznajemy dalsze dzieje rodu Białeckich, któremu ustawicznie towarzyszy zły duch, mający jakiś plan wobec tej  rodziny, rodziny, z którą spotkaliśmy się już w książce "Wieszczba Krwawej Głowy".


Książka dla wymagającego czytelnika!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cmentarz św. Medarda

Cmentarz św. Medarda

Thriller historyczno-ezoteryczny Andrzeja Juliusza Sarwy, w którym poznajemy dalsze dzieje rodu Białeckich z poprzedniej książki pt. ""Wieszczba Krwawej Głowy".

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii