Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Rozpalić wiarę Szkice do listu do Rzymian Piotr Karpiński motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Rozpalić wiarę Szkice do listu do Rzymian

KARPIŃSKI PIOTR

978-83-277-3086-2

Nowy

WAM

20 egz.

Wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest Słowo Chrystusa.

Więcej szczegółów

25,09 zł

36,90 zł

-32%

Autor KARPIŃSKI PIOTR
Rok wydania 2022
Ilość stron 218
Szerokość (mm) 122
Wysokość (mm) 195
Grzbiet (mm) 18
Wymiary 122 x 195 x 18 mm
Oprawa miękka
Wydawca WAMŻywiołem, który rozpala wiarę, jest ogień słowa Bożego rozniecający ludzkie serca. Człowiek nim owładnięty płonie i zapala innych. Ogień ten trzeba jednak stale w sobie podsycać, dlatego ks. Piotr Karpiński zabiera czytelnika w podróż przez opowieść o wierze zawartą w Liście do Rzymian św. Pawła.

Autor daje pierwszeństwo Słowu – tak, by mówiło ono z siebie i według swojej logiki prowadziło czytelników do Boga. By otwierało ich na nowe życie w Duchu Świętym, którego obecność przejawia się w człowieku dynamizmem, otwartością, pokojem, radością, a przede wszystkim miłością.

Przez wiarę wchodzimy w niezwykły, przepiękny i nie do opisania Boży świat, w Boską moc, w Boże zaangażowanie wobec nas. Dla kogoś, kto odkrył wiarę, której uczy św. Paweł, nic nie ma niemożliwego…

Ks. Piotr Karpiński – filozof, teolog, rekolekcjonista, prezbiter diecezji łowickiej. Wykładowca filozofii w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu oraz dyrektor i nauczyciel filozofii w Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym w Skierniewicach.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rozpalić wiarę Szkice do listu do Rzymian

Rozpalić wiarę Szkice do listu do Rzymian

Wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest Słowo Chrystusa.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii