Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Przesłanie z Wszechświata. Tom 3 Zobacz większe

Przesłanie z Wszechświata. Tom 3

GABRIELE

978-83-89460-27-1

Nowy

STOWARZYSZENIE GABRIELE WYDAWNICTWO SŁOWO

24 egz.

Współczesne proroctwo Boże zamiast słów Biblii.

Więcej szczegółów

14,00 zł

20,00 zł

-30%

Autor GABRIELE
Rok wydania 2011
Ilość stron 224
Szerokość (mm) 125
Wysokość (mm) 180
Grzbiet (mm) 14
Wymiary 125 x 180 x 14 mm
Oprawa miękka
Wydawca STOWARZYSZENIE GABRIELE WYDAWNICTWO SŁOWO

Książka „Przesłanie z Wszechświata” zawiera odpowiedzi na podstawowe pytania człowieka, które nie są wyjaśnione w Biblii: Znaczenie i cel życia na Ziemi, wolność każdej istoty, prawo przyczyny i skutku, nieśmiertelność duszy i jej reinkarnacja w wielu wcieleniach na Ziemi, czyn zbawczy Chrystusa, nieskończona miłość Boga do każdego człowieka i do całego stworzenia, i wiele więcej.

Czytelnik jest wielokrotnie świadkiem tego, jak Duch Boży naświetla wydarzenia na świecie w sposób aktualny, a jednocześnie ponadczasowy czy zajmuje stanowisko na takie tematy jak manipulacja genetyczna, zmiany klimatyczne. Niemal w tym samym momencie także i wstrząsa nami, pociesza i uzdrawia oraz wzywa nas ludzi do podjęcia decyzji. Przeczytajmy sami przesłania z kosmosu przekazane przez Gabriele, prorokinię i ambasadorkę Boga w naszych czasach.

Z treści (Tom 3):
Wszystko, co żyje jest prawem i świadomością. To jest podniosły czas – czas Chrystusa. Powierzcie się Mojej sile, mocy miłości. Żyjcie tu i teraz – a będziecie w komunikacji z boskimi energiami życia, które was przenikają. Prawo Absolutne nauczane we wszystkich szczegółach. Koniec materialistycznego czasu. Skieruj się do sedna duszy – sednem duszy Jestem Ja. Słuchajcie głosu wszechświata i rozbudźcie się we Mnie! Jestem pokojem…”

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przesłanie z Wszechświata. Tom 3

Przesłanie z Wszechświata. Tom 3

Współczesne proroctwo Boże zamiast słów Biblii.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii