Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Płacz i zgrzytanie zębów Zobacz większe

Płacz i zgrzytanie zębów

CZERSKI KONRAD

978-83-959351-4-5

Nowy

ROSA MYSTICA

Biblia, Kościół i mistycy o piekle

Więcej szczegółów

17,50 zł

25,00 zł

-30%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor CZERSKI KONRAD
Rok wydania 2021
Ilość stron 184
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 14
Wymiary 140 x 200 x 14 mm
Oprawa miękka
Wydawca ROSA MYSTICA

Oprócz zapewnień o swej miłości i gotowości do przebaczenia, Bóg wielokrotnie słał człowiekowi ostrzeżenia przed karą za zepsute życie. Najpierw czynił to poprzez teksty Pisma Świętego, a z czasem także za pośrednictwem objawień prywatnych, udzielanych osobom świeckim i duchownym. Te ostatnie znajdują swój wyraz w wizjach, natchnieniach, snach czy słyszeniu wewnętrznym (tzw. lokucjach).

Niniejsza publikacja jest zbiorem niektórych z owych Bożych napomnień. Obejmuje fragmenty Starego i Nowego Testamentu, pisma mistyków, sentencje świętych, płomienne kazania oraz syntezę nauczania katolickiego. Wszystkie one dosadnie i jednoznacznie potwierdzają druzgocącą prawdę: piekło istnieje – i nie jest puste.

Książka Płacz i zgrzytanie zębów nie należy do lektur lekkich i przyjemnych. Warto jednak po nią sięgnąć, czas bowiem jest krótki.

Publikacja zawiera wybór pism: św. Teresy Wielkiej, św. Franciszki Rzymianki, S.B. Rozalii Celakównej, bł. Anny Katarzyny Emmerich, św. Faustyny Kowalskiej, św. Jana Bosco, S.B. Wenantego Katarzyńca, św. Katarzyny ze Sieny, S.B. Łucji dos Santos i Matki Marianny de Torres.

Konrad Czerski (1977). Z wykształcenia filolog i tłumacz. Z konieczności inwestor. Z zamiłowania pisarz. Z powołania mąż i ojciec. Z natury grzesznik. Mieszka we Wrocławiu. Prosi o modlitwę.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płacz i zgrzytanie zębów

Płacz i zgrzytanie zębów

Biblia, Kościół i mistycy o piekle

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii