Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Życie zmienia się, ale się nie kończy Zobacz większe

Życie zmienia się, ale się nie kończy

PRACA ZBIOROWA

978-83-7906-364-2

Nowy

W DRODZE

9 egz.

Ta książka daje nadzieję i realne wsparcie w żałobie!

Więcej szczegółów

19,53 zł

27,90 zł

-30%

Autor PRACA ZBIOROWA
Ilość stron 144
Format oprawa miękka ze skrzydełkami
Rok wydania 2020
Wydawca W DRODZE

Śmierć dotyka nie tylko osoby najbardziej związane ze zmarłym, ale także ich bliskich. Szok, rozpacz, cierpienie, gniew, bezradność, a jednocześnie konieczność zorganizowania najpierw pogrzebu, a potem – życia na nowo. Jak to wszystko udźwignąć? W formule Q&A, zwięzłych pytań i nieco bardziej rozbudowanych odpowiedzi, z tematem zmierzyły się dwie doświadczone psychoterapeutki oraz ceniony dominikański duszpasterz. Dzięki kompetencjom autorów wymiar psychologiczny przeplata się z teologicznym i w efekcie lektura Życie zmienia się, ale się nie kończy. Chrześcijańskie przeżycie żałoby stanie się pomocą w trudnym doświadczeniu straty. 

Całość podzielona jest na trzy części, w których autorzy odpowiadają na najczęściej zadawane pytania związane z tajemnicą śmierci i zmartwychwstania; m.in. Jak po chrześcijańsku podejść do śmierci i straty? Jak o nich rozmawiać? Jak je przeżyć? Jak pomóc tym, którzy odeszli, a jak tym, którzy pozostali pogrążeni w rozpaczy i uczuciu pustki? Czy żałoba ma cel? Jakie są jej fazy? Dodatkowo w publikacji znaleźć można rekomendowaną literaturę związaną z tematem oraz przydatne adresy organizacji niosących pomoc osobom znajdujących się w żałobie.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Życie zmienia się, ale się nie kończy

Życie zmienia się, ale się nie kończy

Ta książka daje nadzieję i realne wsparcie w żałobie!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii